Afryka

Afryka, nazywana inaczej Czarnym Lądem, może być we śnie symbolem ciemnej strony Twojej osobowości. Jeśli zatem w jakimś kontekście śni Ci się ten kontynent, może to oznaczać, że powinieneś zastanowić się nad rolą tej strony Twojej osobowości w Twoim życiu i postarać się bardziej ją zgłębić, aby móc lepiej poznać samego siebie. Być może Twoja podświadomość uważa, że z jakiegoś powodu jest to ważne, na przykład żebyś mógł lepiej kontrolować swoje emocje, zwłaszcza agresję.

  • Śnienie o Afryce może także być odzwierciedleniem żywionej na jawie tęsknoty za kontaktem z naturą. Odległość, jaka dzieli nas od Afryki, może również wskazywać na to, że nie jesteś zadowolony ze swojego życia albo aktualnej sytuacji i chciałbyś uciec gdzieś daleko, gdzie mógłbyś rozpocząć nowe życie. Tak można wytłumaczyć zwłaszcza sen,w którym widzisz Afrykę albo coś, co się z nią jednoznacznie kojarzy.
  • Może to również symbolizować, iż podświadomie wyczuwasz jakieś grożące Ci niebezpieczeństwo, przed którym uchronić może Cię tylko daleka ucieczka. Może to też być oznaka niezadowolenia z samego siebie. Kiedy natomiast w atlasie oglądasz mapę Afryki, oznacza to, że tęsknisz za dalekimi podróżami, przygodami i zwiedzaniem obcych krajów, słowem – jesteś znużony monotonią życia, jakie obecnie prowadzisz i potrzebujesz jakiegoś urozmaicenia. Może to również oznaczać, że wkrótce spełni się jedno z Twoich najważniejszych marzeń.
  • Przebywanie na kontynencie afrykańskim zapowiada zbliżającą się chorobę, której jednym z objawów będzie gorączka. Innym objaśnieniem jest gorące uczucie, jakaś namiętność, której pragniesz się poddać, ale z jakichś względów nie możesz sobie na to pozwolić, co bardzo Cię męczy, przynajmniej podświadomie.
  • Podróżowanie po Afryce symbolizuje natomiast ostre kłótnie z rodziną oraz znajomymi oraz poważne starcia z wrogami, które mogą mieć duży wpływ na całe Twoje dalsze życie.
Znaczenie snu Afryka
Znaczenie snu Afryka

5/5 - (1)

Znaczenie snu Afryka

Opisz swój sen związany z symbolem Afryka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen