Agrest

Znaczenie snu agrest

Znaczenie snu agrest

Agrest jako symbol senny ma wiele różnych znaczeń i w głównej mierze to, co oznacza, ma związek z tym, kim jest osoba śniąca i jaka jest jej sytuacja życiowa. I tak na przykład, jeśli owoc ten śni się osobie pozostającej w stałym związku, zwiastuje kłótnie i niesnaski, które mogą nawet zakończyć się rozstaniem jeśli w porę nie zostaną zażegnane.

Agrest pojawiający się we śnie zamężnej kobiety oznacza, że ma ona problem z kapryśnym i złośliwym małżonkiem, pożycie z którym napawa ją frustracją i rozgoryczeniem. Dla osób samotnych może natomiast oznaczać spełnienie najskrytszych marzeń i fantazji.

Jeśli we śnie widzisz zielony, dorodny agrest, jest to znak, że Twoje konflikty z partnerem możesz bardzo łatwo rozwiązać, musisz tylko zrobić pierwszy krok i wyciągnąć rękę na zgodę. Jeśli widzisz tylko krzew, wkrótce przekonasz się, na kogo naprawdę możesz liczyć,a kto tylko udawał Twojego przyjaciela.

Niedojrzały agrest może wskazywać na Twoje nadmierne przywiązanie do luksusu i chęć zdobycia bogactwa, do czego jednak zabierasz się w nieodpowiedni sposób, dlatego Twoje zabiegi nie przynoszą żadnych skutków. Gdy śnisz o zrywaniu albo jedzeniu owoców, możesz spodziewać się nie tylko szczęścia w miłości, ale także doskonałego zdrowia i pomyślności we wszystkich dziedzinach życia. Może to też zapowiadać, iż uda Ci się uniknąć jakiegoś nieprzyjemnego dla Ciebie obowiązku, o którym z obawą myślałeś już od dawna.

Zrywanie agrestu może również oznaczać, iż w Twoim życiu zawodowym albo w sferze prywatnej pojawią się niespodziewanie jakieś problemy, ale na szczęście szybko miną i będą na tyle nieszkodliwe, że nie wywrą żadnego wpływu na życie Twoje ani innych osób, których dotyczyły. Jedzenie może też być zapowiedzią kłótni z ważną dla Ciebie osobą, która jednak nie wywrze większego wpływu na Wasze relacje w dłuższej perspektywie.

Oceń sennik

3 komentarze

  1. Public_enemy_uk
    • Tomasz

Znaczenie snu Agrest

Opisz swój sen związany z symbolem Agrest i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen