Akacja

Znaczenie snu akacja

Znaczenie snu akacja

Pojawiająca się we śnie akacja zazwyczaj oznacza ustabilizowanie się sytuacji finansowej osoby śniącej, na przykład za pomocą nieoczekiwanego spadku, za co jednak najprawdopodobniej przyjdzie jej zapłacić niestabilnością w sferze uczuć.

Kwitnąca akacja nie jest dobrym znakiem, bo zapowiada wielkie rozczarowanie, ale kwitnąca zimą wróży szybkie spełnienie marzeń.

Jeśli śni Ci się zapach akacji, jest to dla Ciebie przestroga, iż postępujesz z kimś nieuczciwie i jeśli nie zmienisz swojego postępowania, któregoś dnia możesz posunąć się stanowczo za daleko. Możliwe, że dopuścić się zdrady albo oszustwa. Kwitnące drzewo wróży dobre ułożenie się spraw zawodowych, zwłaszcza jeśli prowadzisz własny biznes – możesz być pewien, że dobrze się rozwinie.

Jeżeli we śnie zrywasz liście akacji, możesz nabawić się problemów z układem pokarmowym, dlatego uważaj na to, co jesz. Kiedy we śnie stoisz pod akacją, zapowiada to nadejście wielkich zmian w Twoim życiu, które mogą być związane z niemałym ryzykiem, ale nie powinieneś bać się go ponieść.

Gdy zaś widzisz siebie znajdującego się pod akacją, możesz spodziewać się otrzymania jakiejś pomyślnej dla Ciebie informacji, która bardzo Cię ucieszy.

Ujrzenie kwitnącego drzewa oznacza nieoczekiwane szczęście. Może ono dotyczyć zarówno sfery uczuciowej, jak i pomyślnego zakończenia jakiejś sprawy, z którą zmagałeś się od dawna i obawiałeś się, że nie uda Ci się zwieńczyć jej sukcesem. Usłyszenie jego szumu może natomiast zapowiadać wygranie gotówki w jakiejś loterii albo innego rodzaju grze.

Oceń sennik

Znaczenie snu Akacja

Opisz swój sen związany z symbolem Akacja

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiem



Kto wymyślił sennik?
Sny ciekawiły ludzkość od zawsze. Ich znaczenie było tajemnicze i niezwykłe. Starano się je odczytać już w czasach starożytnych. Na przykład Egipcjanie wierzyli, że sny są okazją do spotkania z bogami. Dzięki nim mogą komunikować się z bóstwem, które może udzielić rad. Szczegól


Co dzieje się z nami podczas snu?
Bez względu na to, ile każdy z nas poświęca czasu w ciągu doby na sen, statystycznie okazuje się, że śpimy średnio przez aż 1/3 całego naszego życia. Sen, a raczej to, co podczas niego dzieje się z naszym organizmem, zwłaszcza umysłem, od dawna fascynuje naukowców, badaczy, ale też

Dlaczego przez sen zgrzytamy zębami?
Zgrzytanie zębami, czyli bruksizm, dotyczy wielu osób w różnym wieku, ale nie każdy uważa to za problem, który powinien rozwiązać z pomocą specjalisty. Zgrzytanie zębami w śnie Tymczasem brak interwencji lekarza może skutkować poważnymi schorzeniami, takimi jak np. problemy ze stawami