Akacja

Znaczenie snu akacja

Znaczenie snu akacja

Pojawiająca się we śnie akacja zazwyczaj oznacza ustabilizowanie się sytuacji finansowej osoby śniącej, na przykład za pomocą nieoczekiwanego spadku, za co jednak najprawdopodobniej przyjdzie jej zapłacić niestabilnością w sferze uczuć.

Kwitnąca akacja nie jest dobrym znakiem, bo zapowiada wielkie rozczarowanie, ale kwitnąca zimą wróży szybkie spełnienie marzeń.

Jeśli śni Ci się zapach akacji, jest to dla Ciebie przestroga, iż postępujesz z kimś nieuczciwie i jeśli nie zmienisz swojego postępowania, któregoś dnia możesz posunąć się stanowczo za daleko. Możliwe, że dopuścić się zdrady albo oszustwa. Kwitnące drzewo wróży dobre ułożenie się spraw zawodowych, zwłaszcza jeśli prowadzisz własny biznes – możesz być pewien, że dobrze się rozwinie.

Jeżeli we śnie zrywasz liście akacji, możesz nabawić się problemów z układem pokarmowym, dlatego uważaj na to, co jesz. Kiedy we śnie stoisz pod akacją, zapowiada to nadejście wielkich zmian w Twoim życiu, które mogą być związane z niemałym ryzykiem, ale nie powinieneś bać się go ponieść.

Gdy zaś widzisz siebie znajdującego się pod akacją, możesz spodziewać się otrzymania jakiejś pomyślnej dla Ciebie informacji, która bardzo Cię ucieszy.

Ujrzenie kwitnącego drzewa oznacza nieoczekiwane szczęście. Może ono dotyczyć zarówno sfery uczuciowej, jak i pomyślnego zakończenia jakiejś sprawy, z którą zmagałeś się od dawna i obawiałeś się, że nie uda Ci się zwieńczyć jej sukcesem. Usłyszenie jego szumu może natomiast zapowiadać wygranie gotówki w jakiejś loterii albo innego rodzaju grze.

Oceń sennik

1 sen

  1. marek

Znaczenie snu Akacja

Opisz swój sen związany z symbolem Akacja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen