Akademik

Znaczenie snu akademik

Znaczenie snu akademik

Kiedy śni Ci się akademik, jest to dla Ciebie bardzo jednoznaczne ostrzeżenie, że z powodu własnej lekkomyślności i beztroski możesz wiele stracić w oczach innych, którzy zaczną uważać Cię za nieodpowiedzialnego lekkoducha mimo iż wcale taki nie jesteś. Być może sam sobie na to zapracujesz, a być może ktoś Ci nieżyczliwy wykorzysta Twoją naiwność i ośmieszy Cię na oczach tłumu.

Pewne jest tylko to, że na długi czas uprzykrzy Ci to życie, dlatego postaraj się do tego nie dopuścić i bacznie uważaj, z kim się zadajesz. Jeśli jednak śnisz, że znajdujesz się na terenie akademika, zwiastuje Ci to otrzymanie dobrej wiadomości, jakiejś radosnej nowiny, która najprawdopodobniej przyjdzie do Ciebie zupełnie nieoczekiwanie i w znaczący sposób odmieni Twoje życie na lepsze.

Gdy widzisz budynek akademika z oddali, czeka Cię jakiś poważny problem, z którym możesz nie poradzić sobie sam i będziesz musiał prosić kogoś o radę lub pomoc. Spanie w akademiku wróży niepomyślnie – oznacza, że wydarzy się coś, co zdyskredytuje Cię w oczach osoby, na opinii której bardzo Ci zależy.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Bożena
  2. Lola1339

Znaczenie snu Akademik

Opisz swój sen związany z symbolem Akademik i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen