Budynek

Znaczenie snu budynek

Znaczenie snu budynek

Jeśli we śnie jesteś świadkiem budowania jakiegoś budynku, zapowiada to powodzenie na gruncie zawodowym oraz znaczne podniesienie się Twojej pozycji społecznej.

Ujrzany we śnie mały budynek zapowiada pecha i oznacza, że w najbliższym czasie niełatwo będzie Ci cokolwiek osiągnąć, gdyż szczęście zdecydowanie nie będzie Ci sprzyjać.

Piękny, imponujący budynek zapowiada dostatnie i szczęśliwe życie dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, zaś nowy dom zapowiada nowe źródła dochodów.

Jeżeli śni Ci się wieżowiec, oznacza to, że w przyszłości uda Ci się zdobyć znaczne bogactwo.

Jeśli widzisz wiele budynków stojących obok siebie, jest to ostrzeżenie, że możesz być otoczony fałszywymi przyjaciółmi, którzy tylko czekają, aż powinie Ci się noga, by wykorzystać to w sposób odpowiedni dla siebie.

Budynek będący instytucją państwową zapowiada kłopoty i związane z nimi poważne straty finansowe, zaś walący się zwiastuje niepowodzenia i udaremnienie przez kogoś jakiegoś Twojego planu.

Zniszczony budynek może zapowiadać, że zapadniesz na jakąś chorobę albo będziesz nękany przez stany depresyjne, zaś niezamieszkany ostrzega, że nie uda Ci się pomyślnie załatwić jakieś ważnej dla Ciebie sprawy.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Maja

Znaczenie snu Budynek

Opisz swój sen związany z symbolem Budynek i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen