Bogactwo

Znaczenie snu bogactwo

Znaczenie snu bogactwo

Jeśli śnisz, że jesteś bogaty, jest to znak, iż ludzie mogą knuć za Twoimi plecami rozmaite intrygi mające na celu zaszkodzić Ci, więc powinieneś zachować wzmożoną ostrożność we wszystkim, co robisz, a przede wszystkim – z kim się zadajesz.

Kiedy śni Ci się, że nieoczekiwanie stajesz się bogaty, jest to również ostrzeżenie, bo być może ktoś będzie chciał wykorzystać Cię do własnych celów, które dla Ciebie raczej nie będą dobre.

Gdy widzisz kogoś bogatego, jest to zapowiedź, iż niebawem ktoś będzie chciał u Ciebie zaciągnąć pożyczkę, ale nie powinieneś wierzyć jego zapewnieniom, że na pewno odda dług, gdyż nie wiadomo, czy można tej osobie ufać.

Jeśli widzisz bogactwa, zapowiada to bankructwo – Twoje lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia, a jeśli je masz, jest to ostrzeżenie, że możesz stracić wszystko, co posiadasz na jawie.

Jeżeli natomiast śnisz, że znajdujesz jakiś skarb, jest to zwiastun szansy na poznanie jakiejś bardzo interesującej osoby.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Bogactwo

Opisz swój sen związany z symbolem Bogactwo i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen