Akcent

Znaczenie snu akcent

Znaczenie snu akcent

Jeśli we śnie usłyszysz obcy język albo jakiś egzotycznie dla Ciebie brzmiący akcent, możesz rozumieć ten sen na dwa sposoby.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o jakiejś dalekiej, zagranicznej podróży, bardzo możliwe, iż sen ten zwiastuje Ci rychłe spełnienie tego marzenia.

Może czekać Cię wspaniała, nieoczekiwana podróż, w którą ktoś Cię zabierze lub też wybierzesz się w nią sam. Jedno jest pewne – będzie to wydarzenie, które zapamiętasz na całe życie, oczywiście w jak najbardziej pozytywnym sensie.

Inne objaśnienie tego snu to jakaś wiadomość lub list od kogoś, z kim już od bardzo dawna nie miałeś kontaktu, lecz ten ktoś ciągle o Tobie pamięta i myśli. Kiedy zdecyduje się do Ciebie odezwać, możesz być pewien, iż w znaczący sposób odmieni to Twoje życie i znacznie poprawi Twoją sytuację życiową.

Oceń sennik

Znaczenie snu Akcent

Opisz swój sen związany z symbolem Akcent i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen