Akceptacja

Znaczenie snu akceptacja

Znaczenie snu akceptacja

Jest to na ogół pozytywny symbol, zapowiadający pomyślne wydarzenia, jakie mają nastąpić w najbliższej przyszłości. Nie zawsze jednak jest to regułą, bo jeśli na przykład człowiekowi pozostającemu w związku małżeńskim śni się, że wiedzie dobre pożycie i jest całkowicie akceptowany przez współmałżonka, należy ten sen odczytać odwrotnie – jako zapowiedź, że związek nie będzie udany.

Jeśli kobieta lub mężczyzna śnią o zaakceptowanych oświadczynach, z zamiarem których noszą się na jawie, jest to dla nich znak, że związek nie da im szczęścia lub przynajmniej powinni na razie zaczekać ze zrobieniem tego kroku i dać sobie więcej czasu na wzajemne poznanie się.

Jeżeli zaś o akceptacji śni człowiek prowadzący własną działalność, zwiastuje mu to pozytywne rozstrzygnięcie jakiegoś poważnego problemu czy też korzystny dla niego kontrakt. Akceptacja dla kobiety oznacza, że jej życie utknęło w martwym punkcie i powinna poważnie porozmawiać ze swym partnerem o tym, czy przechodzą do dalszego etapu, czy może nadszedł czas, aby się rozstać. Dla mężczyzny symbol ten jest pomyślną wróżbą, oznacza bowiem, że kobieta, którą interesuje się na jawie, podziela jego uczucia.

Jeśli śni Ci się natomiast, iż Twoja druga połówka akceptuje Cię bez zastrzeżeń, jest to odzwierciedlenie tego, czego pragniesz na jawie, a jednocześnie zapowiedź, iż Twoje marzenie spełni się, gdyż Wasze wspólne życie będzie pełne miłości i harmonii. Gdy zaś ktoś akceptuje jakąś Twoją propozycję, zapowiada to sukces w jakiejś problemowej sprawie, która już od dłuższego czasu napawała Cię obawą.

Oceń sennik

Znaczenie snu Akceptacja

Opisz swój sen związany z symbolem Akceptacja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen