Akta

Znaczenie snu akta

Znaczenie snu akta

Jeśli ujrzysz akta we śnie, oznacza to, iż podświadomie żywisz wielką chęć dominowania nad innymi ludźmi i nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, iż na jawie do tego dążysz.

Kiedy znajdują się one u notariusza, czeka Cię jakiś proces sądowy, w wyniku którego poniesiesz spore straty finansowe. Kiedy dokumenty są w całości, możesz spodziewać się awansu w pracy, jeśli zaś zostały podarte i widzisz tylko strzępy, musisz przygotować się na poważne starcia z osobami z Twojego najbliższego otoczenia. Będą to albo Twoi krewni, albo sąsiedzi, a jeśli nie uda Ci się w porę zakończyć konfliktu, może on mieć wielkie konsekwencje.

Gdy we śnie podpisujesz jakieś akta, oznacza to, iż w najbliższym czasie w Twoim życiu zajdzie wielka zmiana, która sprawi, że już nigdy nie będzie ono takie samo jak do tej pory. Przeglądanie akt również oznacza możliwość awansu, zaś wyrzucanie ich lub palenie – że próbujesz zdjąć ze swych barków odpowiedzialność za jakieś zadanie i przerzucić ją na barki innych osób, niewykluczone jednak, że nie uda Ci się tego zrobić.

Palenie może też oznaczać, że wkrótce gwałtownie zmienisz pracę i nie będziesz już miał możliwości powrotu do poprzedniej, bo definitywnie spalisz za sobą mosty. Jeśli we śnie niesiesz zaś stos dokumentów, zwiastuje to nieporozumienia w pracy, które zepsują atmosferę między Tobą a Twoimi współpracownikami.

Oceń sennik

Znaczenie snu Akta

Opisz swój sen związany z symbolem Akta i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen