Dokumenty

Znaczenie snu dokumenty

Znaczenie snu dokumenty

Kiedy śni Ci się, że otwierasz dokumenty, może to być zapowiedź otrzymania przez Ciebie pokaźnego spadku, ale nie wiadomo, czy nastąpi to w bliższej, czy też w dalszej przyszłości.

Utrata jakiegoś ważnego dokumentu zapowiada, że wkrótce staniesz się epicentrum jakiegoś bliżej nieokreślonego zamieszania.

Zniszczone dokumenty zapowiadają kłopoty, które niebawem staną się Twoim udziałem, na szczęście jednak nie potrwają długo i nie powinny mieć jakichś poważniejszych konsekwencji na przyszłość.

Jeśli śnisz, że czekasz na dokument, jest to znak, iż niebawem otrzymasz od kogoś ważną wiadomość, możliwe, że w formie listownej.

Jeżeli śni Ci się, że nie posiadasz dokumentów i nie możesz przez to udać się w podróż, może to być znak, iż na jawie odczuwasz, być może tylko podświadomie, strach przed utraceniem kontaktu z rodziną i nie chciałbyś się rozstawać ze swoimi najbliższymi.

Kiedy we śnie otrzymujesz przesyłkę, której zawartością są dokumenty, zapowiada to dla Ciebie nieoczekiwany przypływ gotówki.

Gdy otrzymujesz nowe dokumenty, jest to znak, iż uda Ci się odzyskać pewność siebie i poczucie własnej wartości, jeśli zaś znajdujesz dokumenty, jest to zapowiedź pojawienia się w Twoim życiu nowego źródła dochodów, ale najprawdopodobniej będziesz z niego korzystać tylko przez jakiś czas.

Czytanie dokumentów oznacza, że uda Ci się rozwikłać jakąś zagadkę albo odkryć jakąś tajemnicę, ale najpierw musisz uzbroić się w cierpliwość.

Podpisywanie dokumentów jest sygnałem, byś baczniej przyjrzał się swojej sytuacji finansowej i w razie potrzeby podjął odpowiednie decyzje, przeglądanie zaś oznacza, że wkrótce wplątasz się w jakąś dość skomplikowaną sytuację.

Oceń sennik

Znaczenie snu Dokumenty

Opisz swój sen związany z symbolem Dokumenty i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen