Aktor

Znaczenie snu aktor

Znaczenie snu aktor

Symbol ten ma wiele znaczeń. Może na przykład sygnalizować, że jesteś bardzo niezależnym człowiekiem i zawieranie stałych związków nie jest dla Ciebie, albo że nadmiernie zależy Ci na uznaniu i szacunku otoczenia, dla których jesteś w stanie wiele zrobić. Alegoria ta może również oznaczać, iż na co dzień odgrywasz rolę człowieka, którym w rzeczywistości wcale nie jesteś i ta gra w końcu wyjdzie na jaw, co na pewno nie będzie miało dobrych konsekwencji.

Aktor filmowy pojawiający się w Twoim śnie oznacza, że na siłę próbujesz się dopasować do jakiegoś towarzystwa, ale nie uda Ci się to, bo podświadomie doskonale wiesz, że nigdy nie będzie taki, jak ludzie, którym próbujesz dorównać i źle czujesz się wśród nich. Czasami jest to także przestroga, iż ktoś próbuje ukazać Cię w złym świetle, by zdyskredytować Cię w oczach opinii publicznej i być może zająć Twoje miejsce.

 

Jeśli we śni widzisz aktora albo przebywasz w jego towarzystwie, zwiastuje Ci to, iż wkrótce zawrzesz kilka interesujących znajomości z barwnymi osobowościami. Nawet jeżeli nie zmieni to Twojego życia w znaczący sposób, da Ci to wiele miłych chwil w ich towarzystwie. Ujrzenie aktora na scenie oznacza, że ktoś jest Tobą mocno zainteresowany, ale może też ostrzegać przed wikłaniem się w niepewne przedsięwzięcia, w których możesz wiele stracić.

Gdy we śnie to Ty jesteś aktorem, najprawdopodobniej wkrótce znajdziesz pracę, która nie tylko będzie dobrze płatna, ale też będzie sprawiała Ci prawdziwą przyjemność. Spotkanie aktora sygnalizuje, iż marzysz o zrobieniu kariery, co podniosłoby Twoją wartość w Twoich własnych oczach.

Podziwianie gry aktorskiej jest dla Ciebie ostrzeżeniem, iż na jawie ktoś próbuje Tobą manipulować lub sam zdecydowałeś się na odgrywanie jakiejś roli, która blokuje Twoją prawdziwą osobowość i nie pozwala jej w pełni się rozwinąć. Kiedy rozmawiasz z kimś na temat jakiegoś aktora, ostrzega Cię to przed oszustwem.

Aktor jako symbol senny może też być sygnałem, że żywisz tęsknotę za idealnym partnerem, przypominającym tych podziwianych na szklanym ekranie. Może to tez oznaczać, iż czujesz podświadomy strach przed wchodzeniem w bliższe relacje z osobami przeciwnej płci, bo czujesz się przy nich skrepowany i niepewny siebie. Być może także Twoje życie jest pasmem trosk i chciałbyś, by było zupełnie inne – beztroskie i wesołe.

Oceń sennik

Znaczenie snu Aktor

Opisz swój sen związany z symbolem Aktor

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen