Cierpienie

Znaczenie snu cierpienie

Znaczenie snu cierpienie

Kiedy śni Ci się, że cierpisz  z bólu, na przykład z powodu jakiegoś mało groźnego urazu fizycznego, oznacza to, że w najbliższym czasie czeka Cię spadek formy, a być może także pogorszenie się stanu Twojego zdrowia. Jeśli na jawie masz już jakieś problemy zdrowotne, zwiastun ten powinien Cię zaniepokoić, bowiem zapowiada najczęściej pogorszenie się Twojego stanu.

Jeśli śni Ci się silny, ale urojony ból, oznaczać to może, że w Twoim życiu niebawem będzie miało miejsce jakieś niezwykle dla Ciebie ważne wydarzenie, ale na szczęście będzie ono dla Ciebie w stu procentach pozytywne.

Gdy śnisz o cierpiącej osobie, jest to dla Ciebie sygnał, że ktoś z bliskich Ci osób znajduje się w wielkim kłopocie i dobrze byłoby, gdybyś okazał mu swoje współczucie i podał pomocną dłoń, bowiem człowiek ten raczej nie może liczyć na pomoc kogoś innego niż Ty.

Oceń sennik

Znaczenie snu Cierpienie

Opisz swój sen związany z symbolem Cierpienie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen