Akuszerka

Znaczenie snu akuszerka

Znaczenie snu akuszerka

Symbol ten ma zazwyczaj ścisły związek z życiem osobistym osoby śniącej. Jeśli w swoim śnie widzisz akuszerkę, możesz spodziewać się, że wkrótce uda Ci się odkryć jakąś tajemnicę, która do tej pory była pilnie strzeżona przez Twoim wzrokiem, a Ty najprawdopodobniej odsłonisz ją przez przypadek i będziesz bardzo zaskoczony tym, czego się dowiesz. Niewykluczone także, że sen ten ma odwrotne znaczenie i to Twoja pilnie strzeżona tajemnic wyjdzie na jaw.

Kiedy w Twoim śnie akuszerka odbiera poród, oznacza to, że Twoich najbliższych czeka wielka radość. Jeśli zaś jesteś zakochany, wróży Ci to trwały i szczęśliwy związek z ukochaną osobą, gdyż poród może symbolizować rodzącą się właśnie miłość.

Rozmowa z akuszerką zapowiada narodziny nowego potomka albo chrzest narodzonego już dziecka, a bycie przez nią badanym – że prawdopodobnie masz nieczyste sumienie. Zastanów się, czy ostatnio nie postąpiłeś w jakiejś sytuacji niewłaściwie, gdyż sen ten jest ostrzeżeniem, iż nie zawsze postępujesz fair i podświadomie zdajesz sobie z tego sprawę, mimo iż na jawie najprawdopodobniej nie chcesz dopuścić do siebie tej myśli.

Kiedy śni Ci się, że jesteś akuszerką, jest to sygnał, iż jest w Twoim życiu jakaś ważna sprawa, zajęcie się którą odkładasz ciągle na później, tłumacząc się przed samym sobą, że masz jeszcze ważniejsze rzeczy do załatwienia na głowie. Tymczasem właśnie tą kwestią powinieneś zająć się w pierwszej kolejności, bo to ona jest najbardziej nagląca. Sen o przyjmowaniu akuszerki w domu zwiastuje narodziny dziecka dla jakiegoś bezdzietnego małżeństwa, które od dawna marzy o posiadaniu potomstwa.

Oceń sennik

Znaczenie snu Akuszerka

Opisz swój sen związany z symbolem Akuszerka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen