Chrzest

Znaczenie snu chrzest

Znaczenie snu chrzest

Kiedy śni Ci się, że widzisz swój chrzest, oznacza to, że niebawem w Twoim życiu rozpocznie się zupełnie nowy etap, podczas którego masz szansę w znaczący sposób odmienić swoje życie, musisz tylko uważać, by nie popełniać starych błędów.

Jeśli śni Ci się czyjś chrzest, jest to sygnał, że na jawie masz niekomfortowe poczucie niestabilności swojej sytuacji i i potrzebne jest Ci wsparcie z zewnątrz. Powinieneś zwrócić się z prośbą o nie do swych najbliższych, bowiem tylko oni mogą Ci pomóc w tej kwestii.

Jeśli we śnie jesteś rodzicem chrzestnym, jest to znak, że na jawie bardzo chętnie spieszysz innym z pomocą i jesteś gotów do bezinteresownego oddawania innym przysług.

Jeśli śnisz, że asystujesz przy chrzcie, może to być znak, że uda Ci się być świadkiem lub nawet sprawcą czyjegoś ozdrowienia fizycznego bądź odrodzenia moralnego i napełni Cię to ogromną satysfakcją i przeświadczeniem, że udało Ci się zrobić coś dobrego.

Sen o chrzcie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chrzest

Opisz swój sen związany z symbolem Chrzest i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen