Aleja

Znaczenie snu aleja

Znaczenie snu aleja

Motyw ten we śnie jest odzwierciedleniem całego Twojego życia i od tego, jak aleja wygląda, musisz uzależniać znaczenie tego snu.

Jeśli jest piękna i uporządkowana, zwiastuje Ci długie, bogate życie i spełnienie marzeń, na ziszczeniu których najmocniej Ci zależy, szczególnie jeśli wzdłuż niej rosną topole.

Jeżeli jest zdewastowana i źle wygląda, oznacza, iż Twoje życie nie będzie udane, a Twoje najważniejsze zamierzenia nie zostaną wcielone w życie.

Aleja pełna ludzi symbolizuje, iż otacza Cię duża ilość życzliwych Ci ludzi i osób, które Cię kochają i które Ty kochasz, dzięki czemu Twoja egzystencja jest bogata i pełna radosnych chwil.

Ciemna i pusta jest sygnałem, że powinieneś zmienić kierunek, w którym podążasz, bowiem na końcu drogi, którą obecnie podążasz, nie ma nic z tego, czego szukasz. Jeżeli we śnie udaje Ci się dojść do końca jakiejś alei, oznacza to, iż niebawem zakończy się Twój związek i raczej nie będziesz miał na to wpływu.

Aleja, wzdłuż której rosną drzewa, zwiastuje pełen szczęścia i w pełni harmonijny związek. Spacer wśród tych drzew może zwiastować otrzymanie nieoczekiwanego spadku. Jeśli dzień jest jasny i pogodny, czeka Cię wiele przyjemności ze strony innych ludzi, ze strony których możesz liczyć na życzliwość i szacunek. Droga pełna rozgałęzień oznacza Twoje niezdecydowanie i konieczność podjęcia jakiejś decyzji, której nie potrafisz podjąć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Aleja

Opisz swój sen związany z symbolem Aleja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen