sennik droga

Droga

Sen o drodze oznacza, że starasz się podążać ścieżką, którą uważasz za niezbędną do osiągnięcia sukcesu. Od rodzaju drogi zależy dokąd zdążasz. Sen może być też ostrzeżeniem, żeby nie zejść na manowce.

Droga we śnie może oznaczać coś z góry ustalonego, co koniecznie trzeba zrobić, może też oznaczać brak wyboru. Może również reprezentować ścieżkę wybraną przez Ciebie. Interpretacja snu będzie w dużej mierze zależeć od dodatkowych informacji, takich jak stan drogi, otoczenie itp.

Sennik droga

Jedziesz drogą

Jeśli śnisz, że jedziesz drogą Sennik sugeruje, że wytrwale podążasz w kierunku, który sobie zaplanowałeś, masz poczucie kontroli własnego losu. Sen może również oznaczać, że czujesz się w swoim życiu dobrze i pewnie, masz przekonanie, że sam decydujesz o wszystkim co Cię spotyka.

Znajdujesz drogę na mapie

Sen o znalezieniu drogi na mapie oznacza, że aktywnie szukasz najlepszych rozwiązań i okazji, podejmujesz samodzielnie decyzje o swoim losie. Samodzielność i odpowiedzialność za decyzje to cenne cechy. Czasami jednak trzeba zasięgnąć czyjeś rady.

Nieznana droga

Sen o nieznanej drodze jest dość wyraźnym wskazaniem, że doświadczasz niepewności co do swojej przyszłości. Nie wiesz, dokąd idziesz. Postaraj się świadomie decydować o własnych działaniach, weź w swoje ręce własne życie, żeby uniknąć w przyszłości rozczarowań i żalu po straconych okazjach.

znaczenie snu droga

Budowanie własnej drogi

Taki sen pokazuje, że jesteś gotów zbudować własną ścieżkę, którą chcesz podążać. Zazwyczaj ci, którzy szukają czegoś nowego mogą mieć taki sen, gdyż zdają sobie sprawę z tego, że będą musieli podążać sami nową drogą. Sen pokazuje Twoją odwagę i zdeterminowanie w dążeniu do wyznaczonego celu.

Droga do domu

Droga do domu wyznacza Twoją sytuację w życiu, sposób postępowania lub radzenia sobie z problemami, jakie przeżywasz na jawie. Może być też wyrazem chęci powrotu do domu rodzinnego (jeśli jest prosta i czysta) lub znakiem zerwanych więzi (jeśli jest kręta, wyboista). Jeśli droga w ciemności prowadzi do Twojego domu oznacza to, że musisz podjąć ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości.

Droga asfaltowa

Droga asfaltowa we śnie może oznaczać pesymizm, rezygnację, osłabienie poczucia własnej wartości. Sen może mieć jednak też pozytywne znaczenie, jeśli droga jest równa i prosta – wiedzie prosto do celu.

Błotnista droga

Sen oznacza, że czujesz się przytłoczony problemami, jesteś zmęczony i masz negatywne myśli. Odpocznij, zatrzymaj się, poproś o pomoc. Nie grzęźnij w problemach, wybierz inną drogę lub pomoc zaufanych osób. Inne znaczenie snu może odnosić się do Twojej psychiki. Wyjaśnij sprawy z przeszłości, jeśli Cię dręczą.

Droga w remoncie

Bliska Ci osoba może potrzebować Twojej pomocy, wsparcia, obecności. Zainteresuj się potrzebami bliskich i nie lekceważ ich problemów, nawet jeśli wydają Ci się banalne. Twoje wsparcie będzie ważne dla kogoś. Wasze relacje ulegną wzmocnieniu.

Droga pod górę

Sen o drodze pod górę zapowiada szczęście. Może to być sukces zawodowy lub osobisty, osiągnięcie czegoś o co zabiegałeś od dłuższego czasu. Sukces zawsze kosztuje wysiłku, jesteś na ostatniej prostej do celu, nie poddawaj się.

Prosta droga

Jeśli widziałeś lub przeszedłeś we śnie po prostej drodze w dobrym stanie, sen oznacza postęp. Musisz uwolnić się od wszystkiego co Cię ogranicza, by bezpiecznie ruszać do przodu, bo przed Tobą prosta droga do celu. Jeśli droga we śnie jest w dobrym stanie oznacza to, że Twoje życie wejdzie na ścieżkę stabilności i sukcesu.

prosta droga

Kręta droga

Jeśli droga w Twoim śnie była kręta, wyboista, przygotuj się na pokonywanie przeszkód w pracy. Odnowienie przyjaźni pomoże Ci pokonać trudności.

Sennik wyjaśnia, że Twoja życiowa droga jest trudna i pełna przeciwności. Potrzebujesz spokoju i cierpliwości, aby stawić czoła wszystkim skomplikowanym sytuacjom.

Opuszczona, zarośnięta droga

Znaczenie snu to ostrzeżenie, żeby uważać na intrygi. Nie daj się zmanipulować i wciągnąć w stronnicze gry. Szukaj wyjścia z trudnych sytuacji od razu, zanim problem narośnie i stanie się trudniejszy do rozwikłania. Możesz liczyć na zaufanych przyjaciół.

Długa droga

Sen o długiej drodze zakłada błędne i niepodjęte decyzje. Sugeruje, że zamierzasz kogoś oszukać, być może partnera lub przyjaciela. To znak, że przedłużasz sytuację lub rozmowę, która powinna się skończyć jakiś czas temu. Niepotrzebnie przedłużasz kłopotliwe sytuacje.

Niekończąca się droga

Sen oznacza, że masz przed sobą długie życie, pełne nowych wyzwań i inspiracji. Nie będzie brakować Ci sił, ani propozycji pracy. Uważaj jednak co wybierasz, by nie zejść z tej jasnej prostej drogi na krętą boczną ścieżkę.

Sen może też sugerować, że wybrana ścieżka jest albo zbyt długa, albo jest ślepą uliczką. Taki sen jest zwykle oznaką zmęczenia, zniechęcenia lub utraty nadziei.

Wyboista droga

Sen o drodze pełnej dziur i nierówności oznacza, że w Twoim życiu istnieje szereg przeszkód do pokonania. Taki sen to znak wskazujący na trudny moment życia, jednak nie powinieneś przestać walczyć i rezygnować z wybranej ścieżki.

Droga w lesie

Znaczenie snu zależy od kontekstu. Jeśli dobrze się czujesz, a wokół panuje jasność, ciepło, spokój to sen oznacza, że Twoje życie jest stabilne, harmonijne, czujesz się dobrze, masz dobrą kondycję. Jeśli las jest ciemny, przerażający sen oznacza, że zbliżają się problemy, niespodziewane wydarzenia, ale też sam rozbudzasz w sobie jakieś lęki, które komplikują Twoje życie.

droga w lesie

Polna droga

Jeśli śnisz o polnej drodze, wokół której rozciąga się piękny krajobraz oznacza to, że sukces jest blisko. To wyraźny znak, że Twoje talenty zostaną wykorzystane, by osiągnąć coś lepszego, a to oznacza awans, nową pracę lub nowe możliwości.

Śnienie o kimś z rodziny na bezpiecznej polnej drodze symbolizuje jedność rodziny, błogosławieństwo i jasną przyszłość.

Kamienna droga

Kiedy śnisz o kamiennej ścieżce oznacza to, że masz siłę i szczęście. Chociaż nie kroczysz łatwą drogą, masz wsparcie wielu ludzi, którzy chcą, abyś odniósł sukces.

To sen, który dopuszcza nadejście różnych chwil: radości, smutku, upadków i awansów. Jeśli masz chęć odniesienia sukcesu, wykaż się silną wolą i determinacją, a osiągniesz to co chcesz.

Droga w nocy

Sen to ostrzeżenie przed złymi decyzjami, które mogą spowodować problemy w Twoim życiu.
Jeśli śnisz o drodze w ciemności, na której jesteś wraz z kimś z rodziny lub ze swoim partnerem oznacza to, że zaniedbujesz miłość, którą czujesz do tej osoby.

Sen też ostrzega Cię, że będziesz musiał włożyć więcej pracy i poświęcenia w to co robisz, aby osiągnąć swoje cele. Jest to też sygnał, aby poprosić o pomoc i dobrą radę, gdy jej potrzebujesz.

Droga krzyżowa

Znaczeń snu o drodze krzyżowej może być wiele, wszystko zależy od Twojej obecnej sytuacji życiowej. Sen może oznaczać cierpienie, pokonywanie trudności, może też symbolizować Twoje uczucia – smutek z powodu cierpienia lub problemów kogoś bliskiego. Może też symbolizować świadome podejmowanie trudu, poświęcenie, ciężkiej pracy, czegoś ponad Twoje siły, by osiągnąć zamierzony cel lub pomóc komuś.

Znaczenie snu droga

 • Jedziesz drogą – masz poczucie kontroli własnego losu
 • Znajdujesz drogę na mapie – aktywnie szukasz najlepszych rozwiązań i okazji, podejmujesz samodzielnie decyzje
 • Nieznana droga – weź w swoje ręce własne życie
 • Budowanie własnej drogi – jesteś odważny i zdeterminowany w dążeniu do wyznaczonego celu
 • Droga do domu – podejmujesz ważne decyzje
 • Droga asfaltowa – zmierzasz prosto do celu
 • Błotnista droga – odpocznij, zatrzymaj się, poproś o pomoc
 • Droga w remoncie – zainteresuj się potrzebami bliskich
 • Droga pod górę – zbliżasz się do celu
 • Prosta droga – uwolnij się od wszystkiego co Cię ogranicza i ruszaj do przodu
 • Kręta droga – odnowienie przyjaźni pomoże Ci pokonać trudności
 • Opuszczona, zarośnięta droga – nie daj się zmanipulować i wciągnąć w stronnicze gry
 • Długa droga – niepotrzebnie przedłużasz kłopotliwe sytuacje
 • Niekończąca się droga – Twoje życie jest pełne wyzwań i inspiracji
 • Wyboista droga – pokonuj przeszkody i nie poddawaj się
 • Droga w lesie – Twoje życie jest stabilne, spokojne
 • Polna droga – sukces jest blisko\
 • Kamienna droga – masz wsparcie wielu ludzi
 • Droga w nocy – dobrze zastanów się nad podejmowanymi decyzjami
 • Droga krzyżowa – poświęcasz się dla kogoś

Znaczenie snu droga
Znaczenie snu droga

Sennik mistyczny – znaczenie snu droga

 • Jeśli śni Ci się, że widzisz przed sobą prostą drogę, jest to znak, że już niebawem Twoja ogólna sytuacja życiowa znacznie się poprawi, ponieważ wszystkie Twoje sprawy ułożą się dokładnie po Twojej myśli.
 • Jeśli idziesz drogą donikąd, jest to sygnał, iż na jawie zabrnąłeś w ślepą uliczkę i nie wiesz, jaką powinieneś podjąć decyzję, by zmienić swoją sytuację na lepsze.
 • Gdy idziesz ładną drogą, czeka Cię dobra passa we wszystkich dziedzinach życia.
 • Jeśli idziesz drogą pod górę, los się do Ciebie uśmiechnie, a jeżeli w dół, spotkasz się z kimś, kogo nie spodziewałeś się ujrzeć.
 • Zmierzanie trudną, pełną przeszkód drogą symbolizuje nieprzyjemne wspomnienia z przeszłości, do których chciałbyś już nie wracać.
 • Długa droga zapowiada, że Twoje życie będzie pełne mniejszych i większych problemów, szeroka jest zwiastunem szczęścia, zaś wąska wieszczy wielkie bogactwo, które kiedyś stanie się Twoim udziałem.
 • Droga pełna wybojów oznacza, że zaangażujesz się w jakieś nowe przedsięwzięcie biznesowe, które za jakiś czas przyniesie Ci wielkie zyski.
 • Stroma jest znakiem, że źle zainwestujesz swoje pieniądze, zaś wijąca się zapowiada, że uda Ci się dotrzeć do upragnionego celu, ale zupełnie inną drogą, niż planowałeś.
 • Drogowskaz sygnalizuje, że zmierzasz w niewłaściwym kierunku.
 • Wiejska droga może zapowiadać, że wyjedziesz za granicę lub dawać do zrozumienia, że powinieneś zmienić środowisko, w jakim przebywasz, bo obecne źle na Ciebie działa.
 • Jeśli we śnie idziesz leśną drogą, oznacza to, że pozostajesz w stabilnym, harmonijnym związku i jest on dla Ciebie wielkim oparciem.
 • Kiedy widzisz człowieka idącego z walizką drogą od lewej strony na prawo, jest to znak, że czekają Cię jakieś wielkie, ale bliżej nieokreślone zmiany.
 • Jeśli człowiek ten idzie ze strony prawej na lewą albo z przodu, jest to sygnał, iż niebawem ktoś z daleka zawita do Ciebie i będzie chciał u Ciebie pozostać na dłuższy czas.
 • Człowiek idący drogą bez walizki to zapowiedź niedługiej wizyty jakiegoś gościa.
 • Jeśli śni Ci się, że stoisz na początku jakiejś drogi albo przelatujesz nad nią, jest to znak, że dobiegł końca okres zastoju w Twoim życiu i teraz wiele zacznie się w nim dziać.
 • Krzyżujące się drogi zapowiadają jakieś nieoczekiwane spotkanie, równoległe do siebie – że spotkanie, z którym wiążesz wielkie nadzieje, nie odbędzie się, zaś droga bez wyjścia sygnalizuje, że Twoje podejmowane na jawie starania pozostaną bezowocne.
Droga
Droga
5/5 - (1)

3 komentarze

 1. Katarzyna
 2. Maja

Znaczenie snu Droga

Opisz swój sen związany z symbolem Droga i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen