Ametyst

Ametyst

Znaczenie snu ametyst

Znaczenie snu ametyst

Motyw ten pojawiający się w Twoim śnie może symbolizować zarówno szczęście i ogólne powodzenie, jak też ostrzegać Cię, że w jakieś sprawie zachowujesz się nierozważnie i niedostatecznie przemyślałeś jakąś swoją ważną decyzję.

Może również oznaczać wielką i szczerą miłość, która jednak opiera się w znacznej mierze na nadmiernym idealizowaniu partnera jeśli chodzi o jego stronę duchową przy jednoczesnym raczej małym zainteresowaniu jego fizycznością.

Jeżeli przyśni Ci się, że kupujesz coś z ametystem, na przykład biżuterię, czeka Cię pomyślny rok, podczas którego uda Ci się załatwić wiele ważnych spraw i poukładasz sobie kontakty z rodziną. Otrzymanie ametystu od kogoś w prezencie zwiastuje zaś niepomyślność finansową i być może nawet poważne problemy materialne.

Kiedy we śnie to Ty dajesz komuś coś z tym kamieniem, zwiastuje Ci to znaczne zyski, zaś kiedy go nosisz, jest to równie dobra wróżba, bo zapowiada ogólne szczęście oraz pomyślność. Jeżeli natomiast nosisz kamień na sercu, na przykład w formie naszyjnika, sygnalizuje to, iż podświadomie pragniesz rozwijać się pod względem duchowym, bo wydaje Ci się, że ta strona Twojej osobowości jest przez Ciebie niedostatecznie pielęgnowana i najprawdopodobniej masz w tym zupełną rację. Kiedy zaś kobiecie śni się, że zgubiła kamień, zwiastuje jej to zerwanie dotychczasowego związku.

Oceń sennik

Znaczenie snu Ametyst

Opisz swój sen związany z symbolem Ametyst i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen