sennik biżuteria

Biżuteria

Sen o biżuterii oznacza, że masz bardzo wysoką samoocenę, a także wiesz, jak mądrze podejmować decyzje. Taki sen to pozytywny znak. Wskazuje, że jest to etap Twojego życia, w którym możesz zainwestować w to o czym zawsze marzyłeś.

W snach klejnoty reprezentują przyjemność, bogactwo, ambicję i duchowość, są bardzo cenne i dlatego można je również interpretować jako wnętrze człowieka.

Sennik biżuteria

Złota biżuteria

Sen o złotej biżuterii może wskazywać na jakieś trudności, ale jak sprawy się potoczą zależy od tego, jak zmierzysz się z sytuacjami, które wydarzyły się w Twoim życiu. Dopatruj się dobrej strony we wszystkim, a uzyskasz doskonałe rezultaty i unikniesz przykrości.

Złota biżuteria we śnie to również pieniądze, oznacza to, że zarobisz wystarczająco dużo, aby prowadzić spokojne życie.

Niewątpliwie jest to dobry moment w Twoim życiu i możesz powiedzieć, że przeżywasz dobry czas, ponieważ wszystko idzie dobrze i wkrótce osiągniesz swoje cele życiowe.

Srebrna biżuteria

Śnienie o srebrnej biżuterii oznacza, że cierpisz z powodu czegoś o czym myślisz, ale nawet nie wiesz, czy to nadejdzie. Twoja wyobraźnia przejmuje Twoje myśli i snujesz przypuszczenia. Spróbuj się zrelaksować i bardziej cieszyć się teraźniejszością.

Stara biżuteria

Stare klejnoty są odzwierciedleniem przyjaźni, ale i zaangażowania. Jeśli śnisz, że ktoś daje Ci stary klejnot oznacza to, że ta osoba bardzo Cię kocha, ponieważ podarowała Ci coś wyjątkowego.

Jeśli znajdziesz kufer pełen starych klejnotów, prawdopodobnie znajdziesz mądrość i wiedzę, których wcześniej nie byłeś świadomy, ale które są w Twojej podświadomości. Jeśli stare klejnoty zostaną odziedziczone, będą reprezentować duchowe wartości i prawdy przodków.

Dużo klejnotów

Znaczenie snu o wielu klejnotach świadczy, że potrzebujesz dużo uwagi ze strony przyjaciół i rodziny, być może potrzebujesz trochę więcej uczuć i poczucia bezpieczeństwa.

Sen wskazuje również na chęć bycia zauważonym i chęć zaimponowania komuś. Uważaj, aby nie przesadzić.

Jeśli widzisz tylko klejnoty, prawdopodobnie wkrótce będziesz miał szczęście, a jeśli już je nosisz, jest to znak, że szczęście już do Ciebie przyszło. Może to również oznaczać, że jesteś wysoko ceniony społecznie, ponieważ w snach klejnoty reprezentują przyjemność, bogactwo, ambicję i duchowość.

Szkatułki z biżuterią

Sennik tłumaczy, że sen o szkatułkach z biżuterią oznacza, że doskonale wiesz, czego chcesz od życia i jak osiągnąć sukces. Ponieważ jednak nie wszystko jest idealne, po prostu musisz mieć trochę więcej zaufania do siebie i innych.

Ten sen wskazuje również, że pomożesz bliskiej osobie, udzielając jej dobrych rad na przyszłość.

znaczenie snu biżuteria

Kupowanie biżuterii

Śnienie, że kupujesz biżuterię oznacza, że miłość z przeszłości powróci i być może nieco namiesza Ci w głowie, rozbudzi wspomnienia i emocje. Możecie wspólnie spędzić bardzo szczęśliwe i przyjemne chwile.

Sennik wskazuje również, że odniesiesz sukces w swojej pracy, a to wiąże się ze wzrostem dochodów.

Dziedziczenie klejnotów

Według Sennika śnienie o dziedziczeniu biżuterii to bardzo dobry znak, oznacza bogactwo. Być może odziedziczysz majątek, który pozwoli Ci na spokojne życie lub dzięki któremu pozbędziesz się długów. Być może pojawi się okazja zainwestowania, np. w firmę produkcyjną, Skorzystaj z okazji biznesowych i poświęć się im całkowicie.

Podarowanie biżuterii

Podarowanie lub obdarowanie biżuterią jest zapowiedzią szczerej miłości i pięknej podróży. Jeśli o tym marzyłeś, to nadszedł czas, by to marzenie się spełniło na jawie.

Zdobywanie klejnotów

Śnienie o zdobywaniu klejnotów oznacza, że zatrzymane projekty teraz ruszą, zyskają na sile, a Ty odniesiesz sukces. Staraj się rozwijać wykorzystując swoje umiejętności i działaj z poświęceniem, a wysiłki przyniosą pożądane rezultaty. Ciesz się chwilą i wprowadzaj w życie wszystko o czym zawsze marzyłeś.

Znalezienie klejnotów

Śnienie, że znajdziesz biżuterię oznacza, że w Twoim życiu nagle wydarzą się dobre rzeczy. Wszystko, czego zawsze chciałeś i nie miałeś okazji osiągnąć, teraz będzie w zasięgu ręki.

Ten sen oznacza również rozwiązanie problemów. Twoje zmartwienia i lęki skończą się,
Jeśli klejnoty, które widzisz, są wykonane z kamieni szlachetnych oznacza to, że będziesz miał szczęście, ale jeśli zobaczysz mężczyznę z klejnotami z kości słoniowej lub połamanymi klejnotami, będzie to oznaczać pecha.

biżuteria

Utrata klejnotów

Śnienie o utracie klejnotów jest ostrzeżeniem, aby zwracać uwagę na ludzi, których spotkasz, ponieważ niektórzy mogą Cię oszukiwać. Sen może też oznaczać nowe nadzieje w Twoim życiu.

Sen oznacza również, że straciłeś coś co jest dla Ciebie cenne. Nie chodzi tu o pieniądze, ale o osobiste uczucia. Jeśli na przykład straciłeś klejnoty rodzinne sen wskazuje, że tracisz kontakt i zrywasz więzy, które połączyły Cię z bliskimi.

Jeśli klejnoty są Twoje i zdobyłeś je dużym wysiłkiem i pracą, a teraz są Ci odbierane lub je tracisz, jest to niesprawiedliwość i prawdopodobnie oznacza, że w prawdziwym życiu nie możesz wykazać się pełnym potencjałem.

Kradzież biżuterii

Śnienie o skradzionej biżuterii oznacza, że musisz być ostrożny w podejmowaniu nowych przedsięwzięć. Dotyczy to przede wszystkim inwestycji finansowych.

Jeśli we śnie Tobie skradziono biżuterię, szczególnie uważaj na pieniądze i interesy

Zepsuta biżuteria

Śnienie o zepsutym klejnocie jest znakiem, aby zachować ostrożność w swoich działaniach, ponieważ możesz doświadczyć poważnych rozczarowań.

Fałszywa biżuteria

Sen o fałszywej biżuterii jest ostrzeżeniem, aby nie być próżnym i zarozumiałym, ponieważ niewłaściwe zachowanie może spowodować komplikacje w pracy i w życiu osobistym.

Wystawa biżuterii

Sen o wystawie biżuterii zapowiada ogromne możliwości biznesowe. Skorzystaj z tej okazji. Jeśli nie masz żadnych projektów, to znak, że pojawią się możliwości rozpoczęcia czegoś nowego, co przyniesie Ci sukces. Wyjście na wystawę biżuterii lub udział w niej, to szczęśliwy znak dla biznesu.

Znaczenie snu: biżuteria

 • Złota biżuteria – przed Tobą dobry czas
 • Srebrna biżuteria – spróbuj się zrelaksować i cieszyć teraźniejszością
 • Stara biżuteria – znajdziesz mądrość i wiedzę
 • Dużo klejnotów – chcesz zwrócić na siebie uwagę
 • Szkatułki z biżuterią – wiesz, czego chcesz od życia
 • Kupowanie biżuterii – miłość z przeszłości powróci
 • Dziedziczenie klejnotów – wzbogacisz się
 • Podarowanie biżuterii – czeka Cię piękna miłość
 • Zdobywanie klejnotów – odniesiesz sukces.
 • Znalezienie klejnotów – Twoje zmartwienia i lęki skończą się
 • Utrata klejnotów – straciłeś coś co jest dla Ciebie cenne
 • Kradzież biżuterii – uważaj na pieniądze
 • Zepsuta biżuteria – możesz się rozczarować
 • Fałszywa biżuteria – nie bądź zarozumiały
 • Wystawa biżuterii – sukces biznesowy jest blisko
sen o biżuterii
Znaczenie snu biżuteria
Znaczenie snu biżuteria

Sennik mistyczny – biżuteria

 • Kiedy śnisz, że nosisz biżuterię, jest to zapowiedź, iż niebawem w Twoim życiu pojawi się nowe źródło dochodów, które będzie dla Ciebie bardzo korzystnym rozwiązaniem.
 • Jeśli oglądasz biżuterię, może to symbolizować prezent, jaki niebawem od kogoś otrzymasz, zaś jeśli wśród niej znajduje się diadem, zapowiada to dla Ciebie nagrody i jakieś znaczne wyróżnienia, a jeśli łańcuszek lub pierścionek, jest to zapowiedź nowej przyjaźni albo miłości.
 • Kiedy śnisz, że znajdujesz biżuterię, zapowiada to wielkie, ale bliżej nieokreślone szczęście, jakie już niebawem stanie się Twoim udziałem.
 • Sztuczna biżuteria zapowiada, iż Twój partner popełni jakiś nieodpowiedzialny czyn, co będziesz miał mu za złe.
 • Jeżeli śni Ci się, że kupujesz coś z biżuterii, zapowiada to, iż wkrótce zaangażujesz się w nowy związek pełen pasji i nieokiełznanych emocji, jeśli ją tracisz – jest to zapowiedź wielkiego rozczarowania, być może mającego związek z moralnością.
 • Kiedy we śnie czyścisz biżuterię, jest to sygnał, iż wokół Ciebie znajdują się nieżyczliwe Ci i fałszywe względem Ciebie osoby, na które powinieneś zwracać baczną uwagę, jeśli zaś ją polerujesz – na Twoją głowę niedługo spadnie wiele nowych zadań do wypełnienia.
 • Jeśli śnisz, że dziedziczysz biżuterię, jest to zapowiedź, że wprawdzie uda Ci się zdobyć znaczne bogactwo, ale wbrew Twoim oczekiwaniom wcale nie sprawi to, że nagle zaczniesz być szczęśliwy.
 • Kiedy zaś we śnie ktoś Cię okrada z biżuterii, symbolizuje i zapowiada to dla Ciebie utratę nadziei i wielkie rozczarowanie, czego możesz spodziewać się w najbliższym czasie.
Biżuteria
Biżuteria

Sen o biżuterii

Sen o biżuterii
Sen o biżuterii

Biżuteria jawi nam się w snach przede wszystkim dlatego, że dla jednych z nas jest symbolem pożądania, jako przedmiot piękny, dodający prestiżu, a nierzadko również oznaka bogactwa, zaś dla innych jest to ozdoba, efektowna i rzucająca się w oczy.

Biżuteria jako symbol senny ważna jest nie tylko w tym sensie, jak się prezentuje, ale też, czy widzimy ją znajdującą się w jakimś miejscu, na przykład w pojemniku czy w sklepie, czy też mamy ją na sobie, tracimy ją, dziedziczymy, kupujemy, dostajemy czy czyścimy.

Wszystkie te czynności i wiele innych szczegółów może mieć bardzo wielkie znaczenie i wszystkie je koniecznie musimy wziąć pod uwagę przy interpretacji naszego snu, w którym biżuteria wystąpiła.

Interpretowanie snów o biżuterii

Kiedy chcemy zanalizować sen, w którym pojawiła się biżuteria, na początek musimy zwrócić uwagę na jej jakość, oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy w stanie ocenić, czy jest ona sztuczna, czy prawdziwa, a jeśli tak, to z jakich materiałów – metali i kamieni – szlachetnych została ona wykonana.

Wszystko to ma podstawowe znaczenie i może zupełnie zmienić znaczenie naszego snu, więc nie powinniśmy do tej części interpretacji podchodzić pobieżnie. Ważna jest również forma biżuterii, czyli to, czy śnią nam się pierścionki, naszyjniki czy bransoletki bądź inne przedmioty określane wspólnym mianem biżuterii.

Potem dopiero bierzemy pod uwagę to, co dzieje się z biżuterią czy co my sami z nią robimy. W dodatku kamienie szlachetne zakute w biżuterię mają swoje własne odrębne znaczenie, które również musimy mieć na uwadze.

Biżuteria jako symbol senny może nawiązywać do naszego statusu majątkowego na jawie lub też symbolizować nasze wnętrze i posiadane w tym sensie bogactwo, na przykład zdolności parapsychologiczne, intuicję czy zdrowie.

Kiedy śni nam się, że zakładamy biżuterię, jest to znak, że na jawie mamy świadomość jakichś swoich wad czy niedostatków w jakiejś kwestii, ale staramy się za wszelką cenę ukryć to przed naszym otoczeniem, odwracając od tego uwagę osób, które mogą owe niedostatki zauważyć.

Gdy śnimy, że dajemy komuś biżuterię w prezencie, może to oznaczać, że bardzo zależy nam na uzyskaniu czyjegoś pozytywnego stosunku do naszej osoby, ale nie wydaje nam się, byśmy byli w stanie osiągnąć to tylko dzięki swojemu urokowi, którego wcale nie jesteśmy pewni.

Kiedy zaś śni nam się, że ktoś daje nam biżuterię, może to oznaczać, że podświadomie wyczuwamy, że ktoś na jawie czegoś od nas żąda, a my niekoniecznie chcemy mu to dać, ale jest to patowa sytuacja.

5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Małgorzata
 2. Elżbieta

Znaczenie snu Biżuteria

Opisz swój sen związany z symbolem Biżuteria i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen