Ananas

 

Znaczenie snu ananas

Znaczenie snu ananas

Moty ten jako symbol senny może symbolizować, iż jesteś człowiekiem pełnym wiary we własne możliwości i przekonanym o swoim powodzeniu w każdym przedsięwzięciu, jakiego się dotykasz.

Może także oznaczać, że masz bardzo skomplikowane i bogate życie wewnętrzne, które czasem uniemożliwia Ci szybkie podejmowanie decyzji.

Ostatnie możliwe objaśnienie to odczuwane przez Ciebie zmęczenie i znużenie wykonywaną pracą. Prawdopodobnie marzysz już o okresie odpoczynku, dalekich podróżach i relaksie na łonie natury. Kiedy we śnie widzisz lub kupujesz owoc ananasa, zapowiada to mająca niedługo zagościć w Twoim życiu radość oraz pomyślność.

Jedzenie owocu oznacza, iż niedługo zostaniesz zaproszony na jakieś spotkanie w gronie znajomych, wśród których znajdzie się osoba, z którą być może stworzysz szczęśliwy związek na całe życie.

Zbieranie ananasów symbolizuje zbieranie korzyści Twoich działań i wysiłków i oznacza, że już niedługo zostaniesz odpowiednio doceniony.

 

Oceń sennik

Znaczenie snu Ananas

Opisz swój sen związany z symbolem Ananas i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen