Armata

Znaczenie snu armata

Znaczenie snu armata

Kiedy we śnie widzisz armatę, oznacza to prawdopodobnie, że czeka Cię jakaś stresująca Cię lub budząca obawę sytuacja, która na szczęście dobrze się skończy i ostatecznie poczujesz wielką radość.

Strzelanie z niej oznacza, że niebawem w Twoim bliskim otoczeniu narodzi się człowiek, który będzie wybitną osobowością i zdobędzie nieprzeciętną sławę. Ładowanie armaty oznacza, iż ostatnio mogłeś czuć się niepewny i zdenerwowany i w takim stanie nie powinieneś podejmować żadnych decyzji, zanim dokładnie ich nie przemyślisz.

Gdy celujesz z armaty w jakiś konkretny punkt, jest to dla Ciebie ostrzeżenie ze strony Twojej podświadomości, że zbyt często pozwalasz, by emocje wzięły górę nad Twoim rozsądkiem, a agresja i pragnienie zemsty, jakimi czasami pałasz, mogą wpędzić Cię w poważne kłopoty. Gdy we śnie widzisz wystrzał z armaty, oznacza to, że do Twojego życia powróci spokój, którego źródłem będziesz Ty sam, ponieważ uda Ci się odnaleźć wewnętrzną harmonię.

Kiedy natomiast tylko słyszysz wystrzały, oznacza to, że niebawem otrzymasz jakąś radosną nowinę. Możesz także spodziewać się pomyślności we wszystkich dziedzinach życia. Kiedy natomiast we śnie dotykasz armaty, oznacza to, iż uda Ci się oswoić coś, co do tej pory budziło w Tobie niemal paraliżujący lęk.

Jeśli widzisz podjeżdżające armaty, zapowiada to, iż uda Ci się udaremnić plany osób, które knują przeciwko Tobie i chcą Ci mocno zaszkodzić. Jeśli motyw armaty pojawia się we śnie kobiety, oznacza to, że podświadomie odczuwa ona tęsknotę za silnym mężczyzną, na którym mogłaby się oprzeć, bo brakuje jej tego na jawie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Armata

Opisz swój sen związany z symbolem Armata i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen