Atak

Znaczenie snu atak

Znaczenie snu atak

Jeśli śnisz, że kogoś z jakiegoś powodu atakujesz, oznacza to, że niebawem ktoś sprowokuje sytuację, w której staniesz się ogólnym pośmiewiskiem i będzie to dla Ciebie bardzo przykre doświadczenie.

Jeśli zaś to Ciebie ktoś atakuje, a Ty próbujesz się bronić, jest to przestroga, że na jawie ktoś będzie Cię z jakiegoś powodu zaczepiał.

Może to być również ostrzeżenie przed znajomym, któremu bardzo zależy na zdobyciu Twojego zaufania, ale nie powinieneś powierzać mu żadnych swoich sekretów, bo może je wykorzystać przeciwko Tobie, nawet mimowolnie.

Przeżycie ataku to zapowiedź jakiegoś traumatycznego przeżycia na jawie, które na długo zostawi po sobie nieprzyjemne wrażenie i sprawi, że ciężko będzie Ci wrócić do właściwej równowagi, lecz w końcu Ci się to uda i będziesz bardzo zadowolony z tego powodu.

Sen o ataku dzikiego zwierzęcia [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację symbolu Alkohol w dziale Popularne symbole.

5/5 - (1)

1 sen

  1. Kinga

Znaczenie snu Atak

Opisz swój sen związany z symbolem Atak i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen