Bagaż

Znaczenie snu bagaż

Znaczenie snu bagaż

Jeśli wybierasz się akurat w jakąś podróż, śniący Ci się bagaż może ostrzegać Cię przed problemami, jakie mogą na Ciebie czekać w czasie tej podróży.

Jeśli śnisz, że niesiesz swój bagaż, jest to sygnał, że powinieneś zająć się sobą i swoimi sprawami, bo wymagają Twojej większej uwagi niż kłopoty innych ludzi, którymi ciągle nadmiernie się przejmujesz. Jeśli dodatkowo bagaż ten jest ciężki i nieporęczny, masz kłopoty z udźwignięciem go, jest to oznaka, iż jesteś nadmiernie przemęczony obowiązkami, jakie bierzesz na swe barki i wydaje Ci się, że mimo to nie udało Ci się zaspokoić oczekiwań innych osób.

Jeśli bagaż jest mały, może to oznaczać, że potrzebujesz wsparcia najbliższych Ci osób w jakiejś sprawie nawet jeśli nie chcesz się do tego przyznać na jawie albo nie masz tego świadomości. Cenny bagaż symbolizuje rozgrywającą się właśnie w Twoim życiu albo dopiero mającą nadejść walkę o coś istotnego, czego nie chcesz stracić.

Śnienie o umieszczaniu bagażu na półce sygnalizuje, że nie powinieneś zaniedbywać swoich obowiązków ani odwlekać na później podjęcia ważnych życiowych decyzji, zwłaszcza jeśli dotyczą one Twojego życia uczuciowego. Gdy śnisz, że w jakiś sposób straciłeś swój bagaż, jest to zapowiedź tego, że padniesz ofiarą kradzieży albo jakiegoś oszustwa bądź też będziesz zmuszony zerwać znienacka kontakty z najbliższymi, z powodu kłótni albo konieczności nagłego wyjazdu. Może to również oznaczać zerwanie z jakimiś nawykami albo nałogami. Jeśli zapomnisz zabrać ze sobą bagaż, oznacza to, że ponosisz winę na zerwanie kontaktów z krewnymi i na jawie podświadomie zdajesz sobie z tego sprawę.

Gdy podróżujesz objuczony wieloma bagażami, symbolizuje to zbędne wydatki, jakie od dłuższego czasu ponosisz i ostrzega, że powinieneś rozsądniej rozporządzać swoimi zasobami finansowymi. Jeżeli natomiast śnisz, że pod swoim nazwiskiem odkrywasz obce bagaże, zwiastuje to, iż niebawem uda Ci się odkryć w sobie nieznane dotąd zdolności – być może jakiś talent czy dar od losu.

Kiedy zaś dajesz komuś swój ciężki bagaż, jest to symbol żywionej przez Ciebie potrzeby zrzucenia ze swoich barków jakiegoś ciężaru. Przyjmowanie na siebie cudzego bagażu symbolizuje zaś branie odpowiedzialności za cudze decyzje i angażowanie się w sprawy, które przerastają Twoje możliwości.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bagaż

Opisz swój sen związany z symbolem Bagaż

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemJakie są rodzaje snów?
Sny nie są domeną jedynie ludzi, gdyż badania naukowe już dawno udowodniły, że nawet zwierzęta – ptaki i ssaki potrafią śnić. Zdolności tej nie posiadają jedynie zwierzęta zimnokrwiste. Jest wiele rodzajów snów i są one bardzo różnorodne, dlatego, by łatwiej było je rozróżni


Zjawisko świadomego śnienia
Nie wszyscy wiedzą o tym, że istnieje coś takiego jak świadome sny. Jest to niezwykłe zjawisko, ponieważ polega na tym, że w czasie snu możemy kontrolować przebieg pojawiających się w nim marzeń sennych albo przynajmniej mamy kontrolę nad elementami, które się w nim pojawiają, czyli

Kamienie szlachetne w snach
Jeśli w naszych snach pojawiają się kamienie szlachetne, to wskazują one na duchową prawdę, jakiej mamy szansę doświadczyć, a także boską mądrość i oświecenie. Jeżeli we śnie poszukujemy kamieni szlachetnych, może to oznaczać, że właśnie odbywamy duchową podróż, która ma na