sennik balkon

Balkon

Balkon w snach oznacza chęć otwarcia się na świat zewnętrzny, ale też zachowanie bezpiecznego dystansu.

Sennik balkon

Sen ten ma również inne znaczenia, m. in. seksualne, oznacza kobiecość i pożądanie, a także część ciała chroniącą życie i zdrowie.

Stoisz na balkonie

Sen o tym, że stoisz sam na balkonie, jest symbolem Twojej melancholijnej natury.

Oznacza, że w głębi serca jesteś marzycielem, a inni często wykorzystują Twoją nieśmiałości i łatwowierność. Sen może też znaczyć, że czekasz na coś lub kogoś, kto pomoże Ci trochę zmienić siebie i Twoje życie.

Sen, w którym widzisz siebie stojącego na balkonie z inną osobą i żegnającego się z kimś może oznaczać, że zbliżasz się do zerwania, rozwodu lub separacji. Ten sen oznacza również, że możesz otrzymać złe wiadomości o przyjaciołach lub znajomych, którzy mogą chcieć się od Ciebie odciąć.

Jeśli stoisz na balkonie ze swoim kochankiem oznacza to, że istnieją między wami spory i napięcia, które mogą prowadzić do zerwania lub separacji. Jeśli zależy Ci na związku, zacznij działać na jego korzyść.

Ktoś stoi na balkonie

Śnienie o obserwowaniu osoby stojącej na balkonie może oznaczać, że chcesz lub planujesz spotkać kogoś, kto będzie Ci przychylny oraz pomocny. Czy poszukujesz przyjaciela, bratniej duszy, a może kochanka?

znaczenie snu balkon

Stoisz na balkonie i obserwujesz

Sen o staniu na balkonie i obserwowaniu ludzi idących poniżej jest oznaką zmiany w Twoim życiu miłosnym. Oznacza to, że masz zamiar rozpocząć nowy związek.

Śpisz na balkonie

Sen, w którym widzisz siebie leżącego lub śpiącego na balkonie jest oznaką dobrych wibracji w Twoim życiu. Wskazuje na spokój i pełne zrozumienie innych ludzi.

Skok z balkonu

Sen o skakaniu z balkonu bez kontuzji oznacza zwycięstwo, np. wyjdziesz obronną ręką z trudnej sytuacji, która spowodowała wielkie cierpienie i wpłynęła negatywnie na Ciebie.

Jeśli poniesiesz kontuzję – Twoje starania nie przyniosą pozytywnego skutku. Musisz spróbować innej taktyki.

Upadek z balkonu

Sen o upadku z balkonu symbolizuje rozłąkę z ukochaną osobą spowodowaną pracą lub podróżą.

Jednak mądrze byłoby nie zrywać więzi, ponieważ wkrótce ponownie się z nią połączysz. Lepiej przygotuj partnera na to wydarzenie wcześniej, a wszystko ułoży się pomyślnie.

Sen może też oznaczać, że przechodzisz przez okres niepewności i niestabilności. Równowaga wewnętrzna nie jest Twoją mocną stroną. Zwróć uwagę na konsekwencje swoich czynów.

Jeśli we śnie próbujesz skoczyć z balkonu, może to oznaczać ucieczkę od swoich lęków.

sen o balkonie

Dziecko spadające z balkonu

Widok dziecka spadającego z balkonu może być przerażający.

Sen ostrzega Cię, by bacznie obserwować i pilnować swoje dzieci lub powierzone Ci pod opiekę dziecko. Sen może dotyczyć także dziecka Twoich krewnych lub znajomych. Możesz też zostać poproszony o wsparcie lub pomoc finansową przez rodziców jakiegoś dziecka.

Przeszklony balkon

Śnienie o staniu na szklanym balkonie lub umieszczeniu szklanego panelu na balkonie wskazuje, że Twoja postawa sprawia, że wydajesz się osobą powściągliwą, ostrożną. Nie pokazujesz światu swojego prawdziwego „ja”.

Malowanie lub naprawa balkonu

Sen o malowaniu lub odnowieniu balkonu jest oznaką pozytywnych zmian, które mają nastąpić w Twoim życiu. Oznacza przejście np. z nudnej pracy do ekscytującej. Ta zmiana sprawi, że poczujesz się bardzo podekscytowany i szczęśliwy.

Zniszczony balkon

Sen o zniszczonym balkonie, potencjalnie zagrażającym życiu, to ostrzeżenie, abyś bardziej ostrożnie podchodził do tego, co Cię spotyka, nie ryzykował.

Uważaj na siebie i ludzi, którzy żyją wokół Ciebie. Taki sen może też oznaczać, że czujesz się niepewnie i nie ufasz innym. Czujesz, że ktoś niszczy Twoje życie – może warto odsunąć się od takiej osoby?

Zastanów się, czy w Twoim życiu wszystko idzie w dobrą stronę, czy nie grozi Ci katastrofa?

Balkon w Twoim domu

Śnienie o balkonie we własnym domu (nawet jeśli w życiu na jawie balkonu nie masz) jest dobrą wiadomością.

To znak, że zasłużyłeś na szacunek i podziw innych ludzi. To uwielbienie może być bezpośrednim skutkiem tego, że odniosłeś sukces. Może to oznaczać, że masz zamiar awansować, a tym samym zyskać szacunek innych.

Balkon należący do innych

Sen o obserwowaniu balkonu kogoś znajomego jest symbolem niepokoju i niezadowolenia, które odczuwasz z powodu nudnego życia miłosnego.

Wskazuje, że szukasz sposobów na podkreślenie lub uwydatnienie swojej romantycznej natury.

Bardzo długi balkon

Sen o staniu na długim balkonie może wskazywać, że jesteś odbiorcą pustych obietnic.

To sprawia, że czujesz się przygnębiony i taka sytuacja jest dla Ciebie źródłem żalu i krzywdy.

Sennik sugeruje, że taki sen może też oznaczać, że chcesz być widziany, albo chcesz się pokazać innym. Masz chęć zaryzykować.

Balkon w wieżowcu

Stanie na balkonie w wysokim budynku, takim jak wieżowiec, symbolizuje strach i niepewność.

Niepewność jest bezpośrednim skutkiem zbyt dużej odpowiedzialności spoczywającej na Twoich barkach w połączeniu z wielkimi obawami o Twoje samopoczucie i pozycję życiową.

Może to być spowodowane zmniejszonym zaufaniem do swoich umiejętności podczas wypełniania zobowiązań.

balkon w snach

Wchodzisz przez balkon

Sen o wejściu na balkon, aby włamać się do domu, należy traktować jako ostrzeżenie.

Wskazuje on, że możesz stanąć przed poważnymi wyzwaniami, które mogą mieć głęboki wpływ na Twoje życie i wymagają odpowiedniego podejścia.

Sen może też oznaczać, że lubisz porównywać się z innymi, a próby dopasowania się do nich na siłę mogą być niebezpieczne.

Schodzisz z balkonu

Sen o próbie zejścia na dół z balkonu, np. po sznurze, jest symbolem trudności i nieprzewidzianych wydarzeń lub okoliczności, które mogą powodować przeszkody na Twojej drodze. Mogą też spowodować niepotrzebne opóźnienia Twoich planów.

Pusty balkon

Sen o spojrzeniu na pusty balkon należy traktować jako ostrzeżenie. Wskazuje, że Twój partner lub małżonek może być wobec Ciebie niesprawiedliwy lub ukrywa zdradę. Być może planuje zakończyć wasz związek. Wskazana jest spokojna i szczera rozmowa.

Balkon pełen ludzi

Jeśli stoisz wśród ludzi na balkonie, taki sen oznacza, że potrzebujesz wsparcia, które może Ci dać tylko przyjaźń.
Jeśli stoisz z boku tłumu, sen może znaczyć, że nie czujesz się dobrze z innymi i próbujesz się odizolować.

Balkon pełen kwiatów

Ten sen oznacza, że wszystko co zamierzasz zrobić, będzie pozytywnie przyjęte. Nadszedł w Twoim życiu czas spokoju i harmonii, a także odpoczynku.

Znaczenie snu balkon
Znaczenie snu balkon

Znaczenie snu Balkon w senniku mistycznym

  • Jeśli śnisz o pięknym, zadbanym balkonie, z którego rozciąga się cieszący oczy widok, zwiastuje to dobrą zmianę w Twoim życiu i przyjemne wydarzenia, w jakie obfitować powinna Twoja najbliższa przyszłość. Kiedy stoisz na balkonie, jest to znak, iż znajdziesz nowego przyjaciela.
  • Siedzenie na balkonie oznacza natomiast, iż wkrótce stanie przed Tobą konieczność dokonania jakiegoś ważnego wyboru, a podjęcie tej decyzji będzie od Ciebie wymagało sporo odwagi i zdrowego rozsądku.
  • Jeśli śnisz, że wychylasz się przez balustradę, jest to sygnał, że jesteś zanadto naiwny i w końcu wada ta może wpędzić Cię w poważne problemy, bo ktoś znajdzie sposób, w jaki może ją wykorzystać przeciwko Tobie albo dla własnych korzyści.
  • Kiedy śnisz, że Ty sam albo ktoś inny spada z balkonu, jest to zapowiedź, że Twoje nadzieje pozostaną niespełnione, jeśli zaś skaczesz z niego celowo, może to być zwiastun jakiejś choroby, której jednak być może uda Ci się uniknąć.
  • Balkon zniszczony czy też niepewnie trzymający się wróży niepewną przyszłość i obawę o to, co przyniesie Ci los. Jeśli osobie pozostającej w związku śni się motyw pożegnania na balkonie, oznacza to, że niebawem będzie musiała rozstać się ze swoim partnerem i najprawdopodobniej jest to ostateczne rozstanie, nawet jeśli nawzajem będą zapewniać się o dozgonnej wierności.
Balkon
Balkon
Oceń sennik

1 sen

Znaczenie snu Balkon

Opisz swój sen związany z symbolem Balkon i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen