Baran

Znaczenie snu baran

Znaczenie snu baran

Jeżeli śnisz, że jesteś baranem, oznacza to, iż na jawie masz jakiś poważny problem, ale nie rozwiążesz go, dopóki będziesz działał tak nerwowo. Dopiero gdy ochłoniesz i zaczniesz rozsądnie myśleć, masz szansę na skuteczne działanie.

Beczący baran prawdopodobnie zwiastuje nieporozumienia i kłótnie niemające żadnego sensownego uzasadnienia, które jednak sprawią, że poczujesz się obrażony, a może nawet upokorzony przez osoby, z którymi jesteś skonfliktowany.

Pasący się baran oznacza zaś, iż masz wokół siebie oddanych przyjaciół i jest przypomnieniem, iż zawsze możesz liczyć na ich bezinteresowną pomoc.

Ujrzane we śnie stado baranów jest pomyślnym znakiem – zapowiada ustabilizowanie się Twojej sytuacji materialnej, a niewykluczone, że nawet zdobycie wielkiego bogactwa.

Gdy śnisz, że uciekasz przed rozjuszonym baranem, jest to znak, iż niedaleko Ciebie czai się jakieś niebezpieczeństwo, dlatego powinieneś zachować wzmożoną czujność, jeśli zaś baran atakuje Cię, jest to symbol jakiejś upartej osoby, która doprowadza Cię do szału swoją odpornością na Twoje logiczne argumenty.

Najmniej pozytywnym symbolem jest martwy baran, bowiem oznacza jakieś nieprzyjemne wydarzenie, które niebawem nastąpi w Twoim życiu, wprowadzając doń smutek i cierpienie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Baran

Opisz swój sen związany z symbolem Baran

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen