sennik basen

Basen

Sny mają wiele znaczeń, ponieważ wysyłają wiadomości i porady, z których często nie zdajemy sobie sprawy. Tak więc ważne jest, aby zrozumieć ich symbolikę, by zrozumieć naszą przeszłość, teraźniejszość i zmniejszyć niepokój o przyszłość.

Sennik basen

Sen o basenie może oznaczać problemy i nieporozumienia, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w najbliższym czasie. Może też być symbolem zmian, które nadchodzą w Twoim życiu. Jakie to będą zmiany – zależy od koloru wody i innych szczegółów snu.

Kąpiel w basenie

Czujesz, że dobrze wypełniasz swoje obowiązki. Jeśli jesteś radosny we śnie to znaczy, że wszystko idzie dobrze, po Twojej myśli, a towarzyszące Ci osoby są Ci życzliwe i pomocne. Jednak nie zapomnij o sobie, walcz o to w co wierzysz!

Nurkowanie w basenie

Ten sen pokazuje, że możesz zaufać swojemu partnerowi i bezpiecznie „zanurzyć się” w tej relacji. Jeśli w basenie jest czysta woda oznacza to szczerość w związku, kochającą rodzinę. Możesz liczyć na swoich bliskich.

znaczenie snu basen

Wrzucony do basenu

Prawdopodobnie napotkasz problem lub wyzwanie. Kontroluj emocje i nie trać równowagi. Dobrze zastanów się zanim zaczniesz działać. To ważne, abyś przeanalizował co dzieje się z Tobą we śnie po wrzuceniu do wody. Czy wypłyniesz sam? Czy z czyjąś pomocą? Czy może ktoś rzuci Ci koło ratunkowe? A może nie ma nikogo, kto wyciągnąłby do Ciebie rękę?

Głęboki basen

Masz w sobie uczucie straty, smutku, niewydolności. Pamiętaj, aby doceniać siebie bardziej! Masz wiele siły i talentów, które możesz wykorzystać, by poprawić sytuację lub wybrnąć z problemów.

Czysty basen

Sen zapowiada, że w Twoim życiu nadejdą wielkie zmiany przynoszące szczęście, dumę i spełnienie. Jeśli spodziewasz się czegoś dobrego, warto przygotować się na to co nadchodzi. Jeśli marzyłeś o czymś, jest szansa, że właśnie teraz Twoje marzenie się spełni.

Basen do czyszczenia

Czas zostawić przeszłość za sobą i nie wracać do złych uczuć. Sen pokazuje, że musisz „wyczyścić” swoje życie. Zastanów się, co jest w Twoim życiu ciągle nierozwiązane i ma wpływ na Twoje decyzje.

Załatw stare sprawy, wyjaśnij nieporozumienia. Może powinieneś się z kimś pogodzić? Może coś odpuścić? Załatwienie spraw z przeszłości wpłynie pozytywnie na Twoją obecną sytuację i przyszłość.

Brudny basen

Sen przestrzega, że otaczają Cię fałszywi ludzie. Uważaj na to co mówisz. Dotyczy to Twojego życia zawodowego, ale też przyjaciół i znajomych. Zastanów się komu naprawdę możesz zaufać?

brudny basen

Pełny basen

Sen pokazuje, że jesteś wyczerpany, męczą się te same problemy. Pamiętaj, że wszystko, co się dzieje, jest wynikiem naszych własnych postaw. Postaraj się odpocząć, uspokoić myśli, a potem jeszcze raz spojrzeć na problem.

Musisz go rozwiązać, uwolnić się od emocji. Jeśli potrzebujesz pomocy, nie obawiaj się o nią poprosić.

Przepełniony basen

Sen o przepełnionym basenie oznacza emocje i uczucia, które się przelewają. Być może są to emocje negatywne, a może pozytywne. Pamiętaj, że za dużo emocji nie służy nikomu. Spróbuj się wyciszyć i odpocząć. Wykaż się cierpliwością wobec innych.

Pusty basen

Sennik sygnalizuje, że to idealny czas, aby zacząć realizację nowych planów. Basen możesz zapełnić dowolną ilością wody i zaprosić lub nie zapraszać – ludzi jakich chcesz, by z niego korzystali razem z Tobą. Wykorzystaj tę wskazówkę i dobry dla Ciebie czas na jawie.

Basen pełny ludzi

Powinieneś wyjść do ludzi, bardziej otworzyć się na innych. Przestań ukrywać się, przybierać maski, pokaż innym kim naprawdę jesteś! Warto pokazać swoje talenty, cechy charakteru, które obawiasz się ujawniać.

Takie odkrycie samego siebie poprawi Ci samopoczucie i pozwoli na poprawę relacji, a także poznanie ciekawych ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty.

Ogromny basen

Jest to ostrzeżenie, że idziesz w złą stronę. Zastanów się nad swoim działaniem. Co jest nie tak? Może potrzebujesz wsparcia? Może trzeba nieco zmodyfikować plany? Nie brnij w coś, do czego nie jesteś przekonany.

Według Sennika taki sen dotyczy każdej sfery Twojego życia.

pływanie w basenie

Ryby lub zwierzęta w basenie

Sen o rybach w basenie oznacza nieoczekiwany napływ gotówki, to dobry czas na sprawdzenie rachunków i spłatę długów.

Sprawdź w Senniku znaczenie snu dotyczące pływających w basenie zwierząt. Każde z nich może oznaczać dla Ciebie coś innego.

Znaczenie snu basen

 • kąpiel w basenie : dobrze wypełniasz swoje obowiązku
 • nurkowanie w basenie : możesz zaufać swojemu partnerowi
 • wrzucony do basenu : napotkasz problem lub wyzwanie
 • głęboki basen : doceń siebie bardziej
 • czysty basen : zmiany przynoszące szczęście
 • basen do czyszczenia : czas zostawić przeszłość za sobą
 • brudny basen : otaczają Cię fałszywi ludzi
 • pełny basen : jesteś wyczerpany
 • przepełniony basen : emocje i uczucia Cię przelewają
 • pusty basen : czas na realizację nowych planów
 • basen pełny ludzi : wyjdź do ludzi, otwórz się
 • ogromny basen : idziesz w złą stronę
 • ryby w basenie : napływ gotówki

Sen o basenie

Sen o basenie
Sen o basenie

Basen to jeden z tych symboli sennych, które raczej nie występują w naszych snach bardzo często, ale mają wielkie znaczenie, ponieważ pozwala nam odkryć różne cechy naszej osobowości, których istnienia do tej pory nie mieliśmy świadomości lub mieliśmy na ich temat tylko bardzo mgliste wyobrażenie.

Musimy wziąć więc pod uwagę nie tylko to, co robimy w basenie i czy jesteśmy w nim sami, czy są też inni ludzie, ale powinniśmy także zaobserwować, w co jesteśmy ubrani, jakie uczucia towarzyszą nam podczas kąpieli, czy woda jest czysta czy brudna oraz wszelkie inne szczegóły, które czasem mogą być bardzo dziwne i mieć niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Interpretowanie snów o basenie

Basen, podobnie jak inne zbiorniki wodne, to symbol ograniczonej ludzkiej nieświadomości, jako że jest sztuczną konstrukcją i wiąże się z życiem społecznym. Jest ograniczony, ponieważ zamyka się w pewnych granicach, jego szerokość, długość oraz głębokość są określone przez konstrukcję, w przeciwieństwie do naturalnych zbiorników wodnych, które nie mają takich granic.

Ponadto w basenie nie spotkają nas nieoczekiwane zwroty akcji tak jak może to mieć miejsce w naturalnych zbiornikach i kontakt z wodą jest w nim znacznie bezpieczniejszy. Jeśli zatem śni nam się basen, jest to wskazanie na naszą ograniczoną część nieświadomości, która jednak może być dla nas dostępna, w zależności od rozmaitych czynników i tego, czy zdecydujemy się zgłębiać te obszary.

Kiedy śnimy o przydomowym basenie, sen ten ma wydźwięk osobisty i dotyczy naszych prywatnych spraw, zupełnie inaczej niż ogólnodostępny basen, znajdujący się w dowolnej instytucji użyteczności publicznej czy ośrodku wczasowym, gdzie kąpać może się wiele osób.

Znaczenie snu basen
Znaczenie snu basen

Znaczenie snu Basen w senniku mistycznym

 • Jeżeli we śnie widzisz jakieś osoby, które znajdują się w basenie i pływają w nim, jest to zapowiedź spełnienia się Twoich najważniejszych lub najskrytszych marzeń.
 • Jeśli to Ty kąpiesz się w basenie, może to oznaczać jakieś nowe znajomości, które niebawem nawiążesz i które pomogą Ci w jakiś sposób, głównie w sferze zawodowej.
 • Motyw kąpieli w basenie może również zwiastować nową miłość albo chociaż zauroczenie. Jeżeli kąpiesz się w ubraniu, również ma to związek z Twoim życiem uczuciowym, ale bez bliższych szczegółów.
 • Jeżeli śnisz o basenie z brudną, nieprzejrzystą wodą, jest to zapowiedź jakiegoś tajemniczego uczucia, które niebawem pojawi się w Twoim życiu lub staniesz się jego obiektem. Jeżeli zaś woda jest czysta i jesteś w stanie zobaczyć dno basenu, jest to zapowiedź, iż niebawem uda Ci się uporać z jakimiś poważnymi problemami, które do tej pory spędzały Ci sen z powiek.
 • Kiedy śnisz, że basen znajduje się w pobliżu Twojego domu, jest to sygnał, że na jawie starasz się zaprowadzić porządek w swoim życiu uczuciowym, ale nie wiesz, jak powinieneś postępować, by nie pogorszyć sprawy. Najprawdopodobniej masz problem z otwartym wyrażaniem swoich uczuć i stąd te nieporozumienia, czy też niedopowiedzenia, z ukochaną osobą.
Basen
Basen
5/5 - (1)

Znaczenie snu Basen

Opisz swój sen związany z symbolem Basen i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen