Bazar

Znaczenie snu bazar

Znaczenie snu bazar

Zależnie od sytuacji osoby śniącej, symbol ten może oznaczać wiele rzeczy, ponieważ ma bardzo bogatą symbolikę.

Może na przykład zapowiadać, że niebawem podejmiesz jakąś pochopną decyzję, ale na szczęście okaże się, że ostatecznie wyszło Ci to na dobre, lub też jest to znak, że zbyt mało czasu poświęcasz na rozwój swojej osobowości i zaniedbujesz swoje zainteresowania, przez co stajesz się w oczach innych człowiekiem nudnym, banalnym i o bardzo ciasnych horyzontach. Twoja podświadomość, co jest wyrazem tego, iż w głębi duszy zdajesz sobie z tego sprawę, daje Ci w ten sposób znak, że powinieneś zmienić swoje nastawienie do tych spraw i starać się bardziej rozwijać wewnętrznie.

Kiedy śnisz, że chodzisz po bazarze i przyglądasz się tylko straganom, nic nie kupując, jest to odzwierciedlenie Twojej sytuacji życiowej. Zapewne więc jesteś biernym obserwatorem swego życia i masz zbyt wielki dystans do wielu spraw, zamiast aktywnie się w nie angażować. Jeśli natomiast robisz na bazarze zakupy, oznacza to, że już niebawem będziesz musiał dokonać jakiegoś ważnego wyboru i z czegoś zrezygnować na rzecz innej, również istotnej rzeczy, bez której nie możesz się obyć.

Jeśli śni Ci się, że sprzedajesz coś na bazarze i jesteś zadowolony ze swojej sytuacji, oznacza to, że udało Ci się pozbyć czegoś, co już nie było Ci potrzebne i sprawiło Ci to wielką ulgę, jak na przykład pozbycie się nałogu, lub też zamknąłeś pewien męczący etap w swoim życiu i teraz wiesz, że wszystko zmierza ku lepszemu.

Sprzedawanie na bazarze bez elementu zadowolenia oznacza zaś, iż pozbyłeś się jakiejś części swojej osobowości, która nie pasowała do tego, jaki naprawdę jesteś. Jeżeli we śnie aktywnie uczestniczysz w tym, co dzieje się na bazarze, jest to symbol, iż na jawie brakuje Ci towarzystwa i tęsknisz za wesołym zamieszaniem, które kiedyś było Twoim udziałem. Być może chciałbyś także poznawać nowe miejsca i ludzi, ale bez zbędnego zagłębiania się w szczegóły, by przypadkiem nie odkryć czegoś przykrego albo złego.

Kiedy śni Ci się, że zgubiłeś się na bazarze, jest to odzwierciedleniem tego, iż czujesz się zagubiony w swoim świecie i boisz się zbliżyć nadmiernie do ludzi, którym nie ufasz, nie możesz zaś zaufać im właśnie dlatego, że dobrze ich nie znasz. Może to także mieć odwrotne znaczenie i symbolizować, że czujesz się osaczony i chciałbyś się wyciszyć oraz nabrać odpowiedniego dystansu do niektórych spraw.

Oceń sennik

Znaczenie snu Bazar

Opisz swój sen związany z symbolem Bazar i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen