Brama

Znaczenie snu brama

Znaczenie snu brama

Otwarta brama zwiastuje Ci dobra przyszłość, pełną doskonałych okazji na osiągnięcie sukcesu. Przyszłością tą może być poważna zmiana w Twoim życiu, głównie wiążąca się z Twoją pracą.

Kiedy śnisz, że przechodzisz przez taką otwartą bramę, oznacza to, że wkrótce wybierzesz się do kogoś z wizytą i będziesz tam bardzo mile widziany.

Piękna, bogato zdobiona brama symbolizuje przyszłość pełną sukcesów oraz rozwój osobisty.

Jeśli śnisz, że zamykasz bramę, jest to znak, że wkrótce poznasz jakieś interesujące osoby, z którymi zadzierzgniesz węzeł przyjaźni, jeśli zaś widzisz ją już zamkniętą, jest to niepomyślny znak, bowiem zapowiada, iż ktoś będzie do Ciebie nieprzychylnie lub nawet wrogo nastawiony.

Kiedy śni Ci się, że znajdujesz się przed jakąś bramą i wahasz się, czy przez nią przejść, jest to najprawdopodobniej odzwierciedlenie sytuacji, w jakiej znajdujesz się na jawie – musisz podjąć jakąś trudną decyzję, która może zaważyć na całym Twoim przyszłym życiu i boisz się, że dokonasz niewłaściwego wyboru.

Brama w formie kraty symbolizuje Twoje nierealne i niemożliwe do ziszczenia marzenia, z czego w głębi duszy zdajesz sobie sprawę, zaś światło w bramie zapowiada, że uda Ci się odkryć jakąś kwestię, która dla innych osób pozostanie nieodkryta.

Sen o bramie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

Oceń sennik

Znaczenie snu Brama

Opisz swój sen związany z symbolem Brama

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemInterpretacja koszmarów sennych – sensowna czy nie?
Koszmary senne znacząco różnią się od innych rodzajów snów jeśli chodzi o ich interpretację. Przede wszystkim w większości przypadków nie zdarzają nam się często, a jedynie incydentalnie, ale i tak za każdym razem jest to dla nas ciężkie i bardzo nieprzyjemne przeżycie. Najgorzej


Świadome sny
Świadome śnienie to umiejętność bycia świadomym podczas snu. Istnieje wiele różnych technik uzyskiwania świadomych snów. Jeśli chcesz wiedzieć jak śnić świadomie, ten przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku przez czynności, które możesz zrobić, aby nauczyć się świadomego śnie

Czy spanie na plecach jest zdrowe?
Odpowiednia pozycja podczas snu jest ważna dla zachowania zdrowia. Wpływa nie tylko na jakość snu, ale także na kondycję naszego ciała. Naukowcy uważają, że najzdrowszą pozycją jest spanie na plecach. Jeśli ciało jest wyprostowane, łatwiej jest oddychać, kręgosłup jest odciążony,