Brzoskwinia

Znaczenie snu brzoskwinia

Znaczenie snu brzoskwinia

Jeśli we śnie widzisz brzoskwinię, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że brakuje Ci miłości i powinieneś choć raz spróbować zbliżyć się do jakiejś osoby, by dowiedzieć się, jak to jest.

Rosnące brzoskwinie zapowiadają, że niebawem mocno zawiedziesz się na kimś, kogo darzysz szczerym uczuciem i kto jest dla Ciebie bardzo ważny.

Jeśli śnisz, że zrywasz albo strząsasz brzoskwinie z drzewa, może to oznaczać, że czeka Cię nieoczekiwane zauroczenie lub nawet zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

Jeżeli we śnie częstujesz kogoś owocami, jest to znak, że na jawie często starasz się przypodobać się innym ludziom i robisz w tym kierunku wiele wysiłków.

Jeśli to Ciebie ktoś częstuje, jest to sygnał, iż w Twoim otoczeniu jest ktoś, kto w jakimś celu pragnie Ci się przypodobać.

Jedzenie brzoskwini oznacza, że Twój partner bardzo poważnie myśli o waszej wspólnej przyszłości i ma nadzieję, że Ty to podzielasz.

Zepsuta brzoskwinia zapowiada rozczarowanie na gruncie uczuciowym albo chorobę – Twoja lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia, jeżeli zaś śnisz, że uprawiasz drzewa brzoskwiniowe, jest to dobra wróżba na przyszłość i zwiastuje Ci sukces.

Oceń sennik

Znaczenie snu Brzoskwinia

Opisz swój sen związany z symbolem Brzoskwinia i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen