Burak

Znaczenie snu burak

Znaczenie snu burak

Jeśli śni Ci się burak cukrowy znajdujący się w glebie, oznacza to, że na jawie jesteś człowiekiem o wielkim harcie ducha i dzięki temu uda Ci się osiągnąć sukces w dziedzinie, w jakiej aktualnie być może starasz się go osiągnąć.

Jeśli śnisz, że zbierasz buraki cukrowe, jest to znak, że zostaniesz nagrodzony przez los za swoją wytrwałość  w działaniu oraz cierpliwe oczekiwanie i stanie się to już niebawem.

Kiedy we śnie widzisz stos braków, zapowiada to nastąpienie jakiegoś bardzo dla Ciebie korzystnego wydarzenia, co będzie  miało miejsce najprawdopodobniej już w najbliższej przyszłości.

Rosnące buraki są zwiastunem powodzenia w sferze finansowej oraz szczęścia na gruncie zawodowym.

Czerwony burak ujrzany we śnie może zapowiadać albo doskonały okres jeśli chodzi o Twoje zdrowie, albo też kłótnię z kimś, na kim na jawie bardzo Ci zależy.

Biały burak jest zapowiedzią czyhającego na Ciebie niebezpieczeństwa, którego jednak będziesz w stanie uniknąć jeśli tylko postarasz się zachować wzmożoną ostrożność.

Jeśli śnisz, że jesz czerwone buraki, jest to znak, że po nieporozumieniach i niesnaskach uda Ci się znaleźć wspólny język z kimś, na kim Ci bardzo zależy, jeśli zaś je myjesz, oznacza to, że staniesz się obiektem czyichś drwin.

Krojenie buraków nie jest pomyślnym znakiem, bowiem zapowiada, że czeka Cię rozstanie z kimś bardzo Ci bliskim.

Oceń sennik

5 komentarzy

  1. danuta
  2. Maria
  3. Malgorzata

Znaczenie snu Burak

Opisz swój sen związany z symbolem Burak i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen