Język

Znaczenie snu język

Znaczenie snu język

Gdy śni Ci się, że widzisz język, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś przywiązywał większą wagę do wypowiadanych przez siebie słów, gdyż wkrótce beztroska, jaką obecnie prezentujesz, może się na Tobie srodze zemścić.

Jeśli śni Ci się własny język, oznacza to, iż w Twoim bliskim otoczeniu znajduje się ktoś, kto jest do Ciebie bardzo negatywnie nastawiony i może starać się jakoś Ci zaszkodzić.

Długi język oznacza, iż wkrótce z jakiegoś powodu pogorszą się Twoje relacje ze znajomymi.

Spuchnięty język to sygnał, byś w jakiejś sprawie trzymał język za zębami i nie wypaplał czegoś, co z jakiegoś ważnego powodu musisz utrzymać w tajemnicy.

Obcięty język to znak, iż na jawie masz problem z mówieniem o swych uczuciach i to jest główna przyczyna Twoich problemów z drugą połówką.

Gdy śnisz, że pokazujesz komuś język, jest to sygnał, iż nie jesteś pewien tego, co czujesz do jakiejś osoby, więc powinieneś się nad tym zastanowić i wstrzymać się z deklaracjami.

Jeśli śni Ci się, że poparzyłeś sobie język, jest to dla Ciebie ostrzeżenie dotyczące Twej niedyskrecji, bo jeśli nadal będziesz wszystko wszystkim rozgadywał, ludzie przestaną Cię lubić i będą unikać Twojego towarzystwa.

Jeżeli we śnie skaleczyłeś sobie język, jest to znak, iż na jawie żywisz wyrzuty sumienia z powodu przykrych rzeczy, jakie komuś powiedziałeś i chciałbyś cofnąć te słowa, ale oczywiście nie jest to możliwe.


Znaczenie snu Język

Opisz swój sen związany z symbolem Język

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen