But

Znaczenie snu but

Znaczenie snu but

Jeśli we śnie widzisz but, oznacza to, że przez najbliższy czas będziesz miał na głowie bardzo wiele różnych spraw do załatwienia i dlatego będziesz miał mało czasu dla siebie.

Kiedy śnisz, że masz na sobie nowe, wygodne buty, zapowiada to ogólne powodzenie we wszystkich sferach Twojego życia, zaś stare i podarte zapowiadają okres posuchy jeśli chodzi o sukcesy, zwłaszcza zawodowe.

Niewygodne lub zbyt ciasne buty zapowiadają, że będziesz miał problemy z wykonaniem jakiegoś zadania lub jakaś sprawa, na której szybkim toku mocno Ci zależy, będzie się przedłużać.

Jeśli śni Ci się, że znajdujesz zgubiony wcześniej but, zapowiada to nową, interesującą znajomość, a jeśli w dodatku but ten jest w dobrym stanie, istnieje szansa na przerodzenie się tej znajomości w uczucie lub przyjaźń, jeśli zaś jest podarty albo zniszczony, najprawdopodobniej ze znajomości tej nie wyniknie dla Ciebie nic dobrego.

Jeżeli śni Ci się, że kupujesz nową parę butów, jest to znak, że niebawem ktoś złoży Ci jakąś interesującą propozycję.

Oceń sennik

1 sen

  1. Sylwia

Znaczenie snu But

Opisz swój sen związany z symbolem But i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen