Butelka

Znaczenie snu butelka

Znaczenie snu butelka

Kiedy we śnie widzisz jakąś butelkę, jest to zapowiedź jakiejś wesołej zabawy, która niedługo stanie się Twoim udziałem albo innych beztroskich, przyjemnych chwil, prawdopodobnie  w gronie ulubionych znajomych.

Pełna butelka oznacza, iż na jawie czujesz się bardzo szczęśliwy i usatysfakcjonowany swoją sytuacją materialną i jesteś nawet gotów podzielić się swymi pieniędzmi z innymi.

Stojąca butelka oznacza, iż jest w Twoim bliskim otoczeniu ktoś, kto od dłuższego czasu usilnie stara się zwrócić na siebie Twoją uwagę, jeśli zaś widzisz butelkę stłuczoną, jest to zapowiedź jakiegoś smutnego wydarzenia, które niebawem będzie miało miejsce w Twoim życiu.

Pusta butelka oznacza, że na jawie będzie Ci czegoś mocno brakować, niewykluczone, że pieniędzy, a pełna alkoholu stanowi ostrzeżenie, byś nie wpadł w nałóg alkoholowy.

Butelka z winem zapowiada dla Ciebie bogactwo, z wodą – pomyślność i powodzenie w najbliższej przyszłości, zaś motyw picia z butelki sygnalizuje, iż brakuje Ci bliskości i zrozumienia drugiej osoby.

Oceń sennik

4 komentarze

  1. Niki
  2. Malgorzata

Znaczenie snu Butelka

Opisz swój sen związany z symbolem Butelka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen