były chłopak dziewczyna sennik

Była dziewczyna / Były chłopak

Pojawienie się we śnie byłego partnera zawsze budzi emocje, wspomnienia i uczucia, w zależności od czasu od rozstania i waszych obecnych stosunków.

Po zakończeniu związku mogą istnieć problemy lub konflikty, które powinniście rozwiązać. Dlatego sny o ex-partnerze są często spotykane i mogą mieć kilka znaczeń i być związane z nostalgią, żałobą, niepewnością, złością, ale też miłością.

Taki sen może pojawić się, gdy masz problemy z obecnym partnerem, wówczas sen oznacza tęsknotę za podobnymi uczuciami, spokojem, zadowoleniem. Jeśli jesteś w udanym związku i o swoim byłym partnerze, sen może sugerować, że coś dzieje się w jego życiu, co może wymagać Twojej pomocy lub wyjaśnienia.

Sennik Była dziewczyna, były chłopak

Twój ex chce wrócić

Ten rodzaj snu może mieć różne znaczenia w zależności od tego co czujesz, kiedy się budzisz. Taki sen może być dla niektórych koszmarem, dla innych spełnieniem ukrytych pragnień.

Śniąc, że Twój ex chce do Ciebie wrócić jest zwykle oznaką ukrytego pragnienia, że właśnie tego oczekujesz w realnym życiu. Dlatego, jeśli były partner pojawia się we śnie wielokrotnie, być może powinieneś z nim porozmawiać, pogodzić się, rozwiązywać jakiś konflikt, wyjaśnić wszystko i doprowadzić do sytuacji, w której uspokoisz sumienie.

Inne znaczeniu snu może być takie, że brakuje Ci uczucia, albo tęsknisz za stabilnym związkiem.

były chłopak dziewczyna znaczenie snu

Rozmowa z byłym partnerem

Być może potrzebujesz znów poczuć takie emocje, jakie towarzyszyły Ci podczas związku, który zakończyłeś.

Znaczenie ma sens rozmowy we śnie. Może ona dotyczyć różnych spraw związanych z wami, które być może trzeba rozwiązać na jawie.

Jeśli w Twoim śnie Twój były partner daje Ci porady na temat obecnego związku to sen sugeruje, aby nie powtarzać tych samych błędów w nowym związku.

Przytulanie się z byłym partnerem

Jeśli we śnie Twój ex pojawia się jako Twój obrońca, udziela Ci wsparcia, przytula Cię i dzięki temu czujesz się lepiej to znaczy, że powinieneś dobrze przyjrzeć się swojemu obecnemu związkowi lub jak najszybciej wyjaśnić konfliktowe sytuacje. Być może też obawiasz się zmian, np. zamieszkania z nowym partnerem lub zawarcia małżeństwa.

Całowanie się z ex

Jeśli masz partnera, a śnisz, że całowałeś się z swoim byłym partnerem oznacza to, że tęsknisz za tą osobą, nadal jest ona w Twoim sercu.

Sen może też oznaczać, że cenisz jego cechy, których Twój obecny partner nie ma. Jeśli jesteś singlem znaczenie snu jest bardzo jasne: chcesz wrócić do swojego ex.

całowanie się z ex

Seks ze swoim ex

Sen o uprawianiu seksu ze swoim byłym partnerem może oznaczać, że tęsknisz za tymi doznaniami, a nawet dążysz do ich ponownego nawiązania.

Jeśli obecnie masz partnera i śniłeś o swoim ex, może czujesz, że w swoim obecnym związku brakuje Ci uczuć, doznań, dlatego tęsknisz za tym, co przeżywałeś u boku poprzedniego partnera.

Twój ex jest z kimś innym

Jeśli w Twoim śnie Twój były partner jest z kimś innym, sen może oznaczać, że nadal utrzymujesz – nawet nieświadomie – więź z tą osobą, dlatego czujesz strach i zazdrość.

Musisz uwolnić się od tych emocji, każde z was musi iść swoją drogą, przeanalizuj swoje uczucia.

Twój ex Cię ignoruje

Sennik zachęca, aby przestać myśleć o swoim byłym partnerze. To znak, by zostawić przeszłość za sobą i zająć się obecnymi sprawami, na nowo ułożyć sobie życie.

Sen może także oznaczać Twoje uczucia związane z traktowaniem Cię przez partnera, lękami, np. przed porzuceniem. Upewnij się co do swoich uczuć.

Znaczenie snu: była dziewczyna, były chłopak

  • Twój ex chce wrócić – rozlicz się z tym co minęło
  • Rozmowa z byłym partnerem – coś musisz rozwiązać, wyjaśnić, wytłumaczyć
  • Przytulanie się z byłym partnerem – wyjaśnij konfliktowe sytuacje
  • Całowanie się z ex – poszukujesz cech byłego partnera u obecnego
  • Seks ze swoim ex – brakuje Ci uczuć, doznań, które czułeś przy byłym partnerze
  • Twój ex jest z kimś innym – pozwól każdemu żyć swoim życiem
  • Twój ex Cię ignoruje – zostaw przeszłość za sobą

Jeśli w Twoim śnie pojawia się postać kogoś, z kim w przeszłości byłeś w związku, wbrew temu co myślisz na jawie jest to bardzo jasny znak – oznacza to, że tęsknisz za tą osobą i nawet jeśli nie żywisz już do niej żadnych cieplejszych czuć, podświadomie chciałbyś ją zobaczyć i upewnić się, że wszystko u niej jest w porządku.

Znaczenie snu była dziewczyna, były chłopak
Znaczenie snu była dziewczyna, były chłopak

Sen o chłopaku/dziewczynie, mężu/żonie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

5/5 - (2)

1 sen

Znaczenie snu Była dziewczyna / Były chłopak

Opisz swój sen związany z symbolem Była dziewczyna / Były chłopak i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen