Cegła

Znaczenie snu cegła

Znaczenie snu cegła

Kiedy we śnie widzisz cegłówki, oznacza to, że już niedługo stanie przed Tobą wielka szansa na zbudowanie sobie bezpiecznej egzystencji bądź solidnych podstaw do dalszej kariery zawodowej.

Mur z cegieł pojawiający się w Twoim śnie oznacza, że niebawem spadnie na Twe barki jakieś poważne, ciężkie do wypełnienia zadanie, które zajmie Ci wiele czasu i będziesz musiał bardzo się starać, by zdołać doprowadzić je do pomyślnego finału.

Dom z cegieł zapowiada sukcesy, zwykle na gruncie zawodowym lub w interesach, które samodzielnie prowadzisz.

Jeśli śnisz, że kupujesz cegły, jest to dla Ciebie sygnał, że właśnie masz najlepszą szansę na znaczne powiększenie swojego majątku i stanowczo powinieneś ją wykorzystać.

Spadająca cegła jest niepomyślnym symbolem, bowiem zapowiada, że nie uda Ci się zrealizować swoich zamierzeń mimo włożonych w to wielkich wysiłków, zaś motyw wypalania cegły stanowi dla Ciebie ostrzeżenie, byś uważał na siebie przy wykonywaniu jakichś potencjalnie niebezpiecznych prac, zwłaszcza na wysokości.

Oceń sennik

3 komentarze

  1. Teresa
  2. Izabella

Znaczenie snu Cegła

Opisz swój sen związany z symbolem Cegła i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen