Chleb

Znaczenie snu chleb

Znaczenie snu chleb

Ogółem symbol ten może oznaczać, że czeka Cię jakieś radosne wydarzenie bądź może być gestem motywacyjnym ze strony Twojej podświadomości i zachęcać Cię do wytężonego działania.

Jeśli śnisz, że widzisz, kupujesz albo jesz chleb, oznacza to, że na jawie jesteś lub już wkrótce będziesz otoczony gronem życzliwych Ci i w pełni oddanych przyjaciół. Może to być również obietnica długiego życia i zdrowia.

Biały chleb zapowiada dla Ciebie znaczny przypływ gotówki, ale nie wiadomo, w jakich okolicznościach to nastąpi.

Duży chleb ma odwrotne znaczenie i zapowiada poważne straty materialne.

Jeśli pieczesz chleb, jest to dla Ciebie zapowiedź bliżej nieokreślonego szczęścia, jakie już niebawem stanie się Twoim udziałem, zaś jeśli śnisz o chlebie niedopieczonym, może to oznacza, że wkrótce stracisz oszczędności finansowe.

Chleb spalony zapowiada czyjąś chorobę albo nawet śmierć w Twoim najbliższym otoczeniu.

Jeśli śnisz, że widzisz człowieka jedzącego chleb, a sam jesteś głodny, oznacza to, że sukces, o jakim od dawna marzysz, stanie się udziałem nie Twoim, a Twojego przyjaciela.

Czerstwy chleb oznacza duże trudności, jakie niebawem pojawią się na Twojej drodze i będziesz musiał stawić im czoła, zaś świeży zapowiada wizytę jakichś nieznanych Ci bliżej osób.

Kiedy śni Ci się, że jesz czerstwy chleb, jest to zapowiedź trudnego, pełnego niepokoju i kłopotów okresu w Twoim życiu, kiedy jesz zakalec, zapowiada to również stratę oszczędności, zaś jedzenie spleśniałego chleba jest dla Ciebie ostrzeżeniem przed fałszywymi ludźmi, którzy udają Twoich przyjaciół by Ci zaszkodzić.

Kiedy zaś śnisz, że jesz świeży chleb, jest to zapowiedź szczęśliwego, długiego życia w dobrym zdrowiu.

Jedzenie czarnego chleba dla ubogich ludzi oznacza poprawienie się ich sytuacji materialnej, zaś dla zamożnych – obniżenie się standardu życia.

Skórka od chleba ujrzana we śnie zapowiada powodzenie na gruncie zawodowym.

Chleb żytni zwiastuje miłą atmosferę w domu, jęczmienny – doskonałe zdrowie i  kondycję fizyczną, jeśli zaś śnisz,  że dzielisz się z kimś chlebem, jest to sygnał, że jesteś dobrym człowiekiem i dzięki temu nie grozi Ci bieda.

Oceń sennik

1 sen

  1. Marcia

Znaczenie snu Chleb

Opisz swój sen związany z symbolem Chleb

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy spanie z kotem jest zdrowe?
Czy powinieneś pozwolić swojemu kotu spać z Tobą w łóżku? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób, które posiadają w domu kota. Dzielenie miejsca do spania z kocim towarzyszem ma dobre i złe strony.Chociaż każdy kot jest inny, to zawsze da swojemu właścicielowi radość i


Kto wymyślił sennik?
Sny ciekawiły ludzkość od zawsze. Ich znaczenie było tajemnicze i niezwykłe. Starano się je odczytać już w czasach starożytnych. Na przykład Egipcjanie wierzyli, że sny są okazją do spotkania z bogami. Dzięki nim mogą komunikować się z bóstwem, które może udzielić rad. Szczegól

Czy spanie na plecach jest zdrowe?
Odpowiednia pozycja podczas snu jest ważna dla zachowania zdrowia. Wpływa nie tylko na jakość snu, ale także na kondycję naszego ciała. Naukowcy uważają, że najzdrowszą pozycją jest spanie na plecach. Jeśli ciało jest wyprostowane, łatwiej jest oddychać, kręgosłup jest odciążony,