Chrzestny rodzic

Znaczenie snu rodzic chrzestny

Znaczenie snu rodzic chrzestny

Kiedy śni Ci się, że widzisz chrzestnego rodzica, oznacza to, że niedługo skończy się Twój problem polegający na tym, że nie możesz sobie poradzić z daną sprawą z powodu osamotnienia. Kłopot ten się skończy, ponieważ ktoś udzieli Ci wielkiej pomocy, a także psychicznego wsparcia, dzięki czemu nabierzesz siły i motywacji do dalszej walki o swoje interesy.

Jeśli zaś śnisz, że jesteś rodzicem chrzestnym, może to być zapowiedź, że niedługo rzeczywiście weźmiesz udział w czyichś chrzcinach, ale może to też być zwiastun tego, że niedługo będziesz musiał przyjąć na swoje barki jakieś nowe obowiązki. Raczej nie będzie to dla Ciebie przyjemne ani satysfakcjonujące, ponieważ będzie się wiązało z koniecznością włożenia wielkiego wysiłku i poświęcenia znacznej ilości Twojego czasu. Niewykluczone również, że te nowe obowiązki pociągną za sobą również jakieś problemy, z którymi ciężko będzie Ci się uporać.

Sen o chrzcie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chrzestny rodzic

Opisz swój sen związany z symbolem Chrzestny rodzic i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen