Ciało

Znaczenie snu ciało

Znaczenie snu ciało

Jeżeli śni Ci się, że masz piękne, kształtne ciało, jest to zapowiedź powodzenia na gruncie materialnym oraz oznaka dobrego zdrowia, nie musisz więc martwić się ani o swoje zdrowie, ani o sytuację finansową, przynajmniej w najbliższej przyszłości.

Rosnące albo wydłużające się ciało we śnie mężczyzny oznacza poprawienie się jego ogólnej sytuacji życiowej, we śnie młodej dziewczyny – krótkotrwałą miłość, romans lub zauroczenie. We śnie młodych kobiet może zapowiadać ciążę, zaś dla starszychzastrzyk finansowy.

Jeśli śni Ci się, że Twoje ciało zmniejsza się albo chudniesz, oznacza to pogorszenie się Twojej obecnej sytuacji. Może to mieć związek z Twoim zdrowiem, kondycją fizyczną albo stanem Twoich finansów.

Rozlewające się ciało jest bardzo niepomyślnym znakiem, bowiem może zwiastować bardzo poważne straty materialne albo groźną, śmiertelną chorobę dla Ciebie albo kogoś z Twoich najbliższych.

Jeżeli we śnie widzisz brudne ciało, oznacza to, że żywisz jakieś poczucie winy albo masz z jakiegoś powodu wielkie wyrzuty sumienia. Możliwe również, że czeka Cię niepomyślny okres – spotka Cię jakaś choroba albo cierpienia duchowe.

Chore ciało zapowiada czyjąś niewierność, która najprawdopodobniej zaskutkuje zerwaniem związku tej osoby.

Jeżeli śni Ci się, że widzisz rany na ciele albo ich doznajesz, oznacza to, że już niedługo będziesz musiał poczynić jakieś znaczne wyrzeczenia i czekają Cię jakieś bliżej nieokreślone problemy.

Trudności w poruszaniu się są zwiastunem przeszkód i przeciwności losu, które będą utrudniać Ci załatwienie jakiejś bardzo ważnej dla Ciebie sprawy, jeśli zaś śnisz o ciele bezwładnie unoszącym się w powietrzu, jest to ostrzeżenie, że zapędzisz się w jakąś niekorzystną dla Ciebie sytuację, z której nie będziesz umiał się wyplątać.

Kiedy śnisz, że się obnażasz, jest to znak, że wkrótce okryjesz się hańbą i będziesz się bardzo wstydził.

Jeśli to ktoś Cię obnaża, jest to przestroga, byś nie pozwolił jakiejś przewrotnej osobie sobą manipulować.

Gdy we śnie widzisz jakiegoś gołego człowieka, oznacza to, że wkrótce dokonasz jakiegoś ważnego odkrycia, jeśli zaś śni Ci się, że zrywasz z kogoś ubranie, może to być zapowiedź jakiejś afery z miłością w tle albo tego, że na jaw wyjdzie czyjś niewygodny sekret bądź też uda Ci się odkryć, że ktoś tylko udawał Twojego przyjaciela, a w rzeczywistości działał na Twoją szkodę.

Oceń sennik

1 sen

  1. Anita18

Znaczenie snu Ciało

Opisz swój sen związany z symbolem Ciało i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen