sennik ciasto

Ciasto

Sen o cieście to doskonały znak symbolizujący radość i szczęście, które do Ciebie przychodzą. Skorzystaj z tej fazy życia i staraj się ją wykorzystać, by rozwijać się osobiście i zawodowo.

Sennik Ciasto

Jeść ciasto

Sen o jedzeniu ciasta oznacza przyjemność i zyski. Coś miłego wydarzy się w Twoim życiu. Zwróć uwagę na szczegóły snu, przede wszystkim na rodzaj ciasta, by dobrze zinterpretować jego znaczenie.

Zjedzenie kawałka ciasta we śnie wskazuje na pojednanie kochanków, partnerów.

Kupować ciasto

Jeśli we śnie kupowałeś ciasto oznacza to miłe spotkanie, pojawienie się gości. Skutki spotkania powinny być również pozytywne, choć mogą zależeć od Twojej postawy i rodzaju podanego ciasta. Szczególnie powinieneś zwrócić uwagę na ukochaną osobę, aby nie stracić wielkiej miłości.

Widzieć ciasto

Kiedy we śnie widzimy ciasto, jest to znak sukcesu społecznego i miłosnego. Sen o cieście podpowiada, że musisz dzielić się pracą, zamiast robić wszystko samodzielnie. Może również reprezentować Twoje osiągnięcia i podboje. To dobry znak i może oznaczać pozytywne zmiany w Twoim życiu.

Robić ciasto

Marzenie o przygotowaniu ciasta może oznaczać, że będziesz miał problemy, głównie związane ze sferą zawodową. Ktoś w Twojej pracy może powodować konflikty, utrudniając Twój rozwój. Nie pozwól spychać się na drugi plan i pilnuj swoich interesów.

znaczenie snu ciasto

Piec ciasto

Ponieważ ciasta są często robione dla innych ludzi (a nie dla siebie), pieczenie wielu ciast jest oznaką miłości i współczucia, jakie masz dla innych, zwłaszcza członków rodziny.

Sen o wypieku ciasta jest także zapowiedzią sukcesu, głównie w odniesieniu do nabywania dóbr materialnych. Skorzystaj z okazji, aby sfinalizować dobre transakcje, które będą opłacalne w przyszłości.

Kroić ciasto (kawałek ciasta)

Sen o kawałku ciasta podawanym członkowi rodziny lub przyjacielowi wskazuje, że wkrótce dojdzie do pojednania z przyjacielem lub z ukochaną osobą. Sen jest też zapowiedzią wielu przygód i nowych uczuć i wskazuje, że jest to idealny czas na realizację miłosnych fantazji.
Pokrojone ciasto leżące np. na stole jest oznaką romansów pozbawionych zbytniej więzi uczuciowej.

Kolorowe ciasto

Znaczenie snu o kolorowym cieście oznacza pozytywne nastawienie i dużą pewność siebie. Przechodzisz wewnętrzną przemianę, która sprawia, że znów czujesz się dobrze po przejściu przez trudny okres w swoim życiu. Jest to oznaka Twojej równowagi emocjonalnej i tego, że przyciągasz do swojego życia tylko takie sytuacje i ludzi, którzy coś Ci dają.

Duże ciasto

Sen oznacza, że pojawi się wiele pozytywnych niespodzianek i nowości w Twoim życiu, które przyniosą Ci radość i dodadzą skrzydeł. Dużo przyjemności, radości, zabawy – pamiętaj jednak, że co za dużo to niezdrowo. Zachowaj zdrowy rozsądek i bierz dla siebie to co naprawdę jest korzystne.

Wiele różnych ciast

Znaczenie snu z różnymi ciastami obrazuje Twoje zaangażowanie i przekonania dotyczące miłości, lojalności i przyjaźni, a także to jak poprzez doświadczenia życiowe budujesz swój charakter i stajesz się silniejszy. Zwróć uwagę jak się zachowujesz, jakie ciasto wybierasz – i jakie jest jego znaczenie.

Sny o różnych ciastach są zwiastunem lojalności, pasji i oddania osobom, z którymi czujesz się związany, więc jest w Tobie siła, by odnieść sukces i osiągnąć zamierzone cele. Wykazujesz się stabilnością emocjonalną. Ta senna wizja przewiduje, że doświadczysz nieoczekiwanego wydarzenia, które przyniesie pozytywny skutek.

Sen może też być zwiastunem Twojej skłonności do trzymania się dzieciństwa. Pamiętaj, że to okres życia, który mija i trzeba skupić się na kolejnym jego etapie.

Wiele ciast w Twoich snach może czasami być oznaką nadmiaru.

Jeśli we śnie pojawia się też jakaś osoba, to jest ona tą, którą najbardziej kochasz i jest dla Ciebie najważniejsza.

Zniszczone (nieudane) ciasto, zakalec

Zakalec, zniszczone ciasta we śnie sugerują, że doświadczasz nieszczęścia i niepowodzeń w swoim życiu. Aby osiągnąć sukces i harmonię, której potrzebujesz, musisz nadać priorytet różnym aspektom siebie. Sen wskazuje, że tracisz wspaniałe możliwości i widzisz tylko negatywne strony swojego życia.

Ten sen sugeruje także ważność i prawdę słów, które właśnie powiedziałeś lub usłyszałeś.

Być może ktoś z Twojej rodziny będzie potrzebował Twojej pomocy. Nie bądź obojętny.

Spalone ciasto

Sen o spalonym cieście wskazuje, że są osoby zainteresowane Twoją porażką, ktoś źle Ci życzy i to nie tylko w pracy, ale w różnych sferach życia. Być może nawet będzie próbował pokrzyżować Ci plany lub zakłócić Twój spokój. Powinieneś zwracać większą uwagę na ludzi wokół siebie.

Jeśli jednak ciasto jest spalone lub jego dekoracja jest niekompletna powinieneś ostrożniej obchodzić się z rzeczami i pieniędzmi.

Stare ciasto

Stracisz jakąś okazję, która pomogłaby Ci pokonać nowe wyzwanie. Bądź bardziej uważny w przyszłości, aby lepiej wykorzystać to, co życie ma Ci do zaoferowania.

Ciasto spadające na podłogę

Sen oznacza iluzję i kłamstwa. Sennik przestrzega przed ludźmi, którzy twierdzą, że są przyjaciółmi, ale faktycznie działają tak, by Ci zaszkodzić..

kawałek ciasta

Rodzaje ciast

Sernik

Sen o serniku to symbol gościnności. Możesz spodziewać się gości, spotkań z przyjaciółmi. To także znak, że Twoje sprawy ułożą się po Twojej myśli.

Makowiec

Czekają Cię sukcesy w różnych sferach życia. To dobry okres na rozwój związku, nawiązywanie nowych znajomości, czy wykonanie kolejnego kroku w kierunku awansu w pracy.

Ciasto kokosowe

Nie zmieniaj niczego w swoim życiu. Nadal postępuj tak, jak postępujesz i akceptuj wszystkie dobre rzeczy, które oferuje Ci życie. Ciesz się z drobiazgów i wytrwale podążaj do celu.

Ciasto z jabłkami (szarlotka)

Słuchaj bliskich, bo ich cenne rady mogą bardzo Ci pomóc. Spójrz na swoje problemy z dystansu i nie bądź uparty. Zaufaj osobom, które mają większe doświadczenie od Ciebie. – zobacz znaczenie snu ciasto z jabłkami

Ciasto drożdżowe

Sen zapowiada wizytę krewnych, których dawno nie widziałeś. Czas upłynie wam miło na wspomnieniach.

Ciasto z galaretką

W Twoje życie może wkraść się niepewność. Zastanów się, czy są to obawy uzasadnione. Może powinieneś kogoś się poradzić. Według Sennika masz teraz dobry czas na działanie, ale blokujesz sam siebie.

Tort (urodzinowy, weselny)

Sen o urodzinowym torcie reprezentuje miłość i troskę, jaką darzysz bliskich. Sen może też sugerować, że chcesz zaprzyjaźnić się z wyjątkową osobą. Sennik jednak przestrzega: Staraj się zachować równowagę w swoim życiu rodzinnym i zawodowym.

Sen o torcie weselnym to pozytywny sen, który symbolizuje jakąś uroczystość. Oznacza również szczęście, zwłaszcza gdy w swoich snach widzisz kobietę. Sen oznacza również nowe początki, nowe projekty, które zaowocują dużo wcześniej, niż sobie wyobrażasz.

Zjedzenie kawałka tortu weselnego wskazuje na zmysłowość, nowe spotkania i związki.
Sen o torcie na imprezę to także znak szczęścia, przynoszący trwałe radości, które pozytywnie wpłyną na Twoje przyszłe życie. Zobacz również znaczenie snu tort

ciasto urodzinowe

Ciasto czekoladowe

Ciasto czekoladowe we śnie oznacza, że osiągniesz swoje zawodowe spełnienie, będziesz bardzo dumny z tego, co zostało zrobione. Sennik stwierdza, że masz znacznie większą siłę woli niż sobie wyobrażasz i że pokonasz wszelkie przeszkody, aby dostać się tam, gdzie chcesz.

Ciasto czekoladowe kojarzy się również z nowością i fizyczną przyjemnością, chęcią rozpieszczania, bycia kochanym. Sen wskazuje również, że jesteś w stanie zaspokoić pragnienia ukochanej osoby.

Jeśli kroisz ciasto czekoladowe – uważaj na zakupach, nie wydawaj pieniędzy bez zastanowienia.

Zobacz również znaczenie snu czekolada

Ciasto marchewkowe

Sen o cieście marchewkowym oznacza, że w pracy wydarzy się coś dobrego, być może otrzymasz awans lub podwyżkę. Staraj się wykonywać swoje obowiązki zawodowe z sumiennością. Pokaż innym, że zależy Ci na pracy.
Zadbaj o swoje zdrowie fizyczne i pomyśl o przyszłości. Sennik marchewka

sen o cieście

Ciasto truskawkowe

Sen o cieście truskawkowym jest ostrzeżeniem, aby odłożyć na bok rutynę i szukać nowych rzeczy w swoim życiu: nowej miłości, nowych przyjaciół, nowych relacji. Ciasto truskawkowe w snach wskazuje, że Twój obecny związek wszedł w rutynę, zastanów się czy powinieneś walczyć o jego utrzymanie (jeśli tak – to w jaki sposób?) i zacznij szukać przyjemności i spełnienia siebie.

Ciasto z kremem

Sen o ciastku z kremem zwiastuje wielkie szczęście, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, czy emocjonalnym. Czas zostawić wszystkie problemy z przeszłości i ruszyć dalej.

Sen zapowiada także romantyczne spotkanie lub randkę.

Ciasto z owocami

W Twoim życiu pojawią się miłe niespodzianki, nadchodzi czas wielkiej radości i osiągnięć. Nowe chwile, które nadchodzą, to nowe miłości, przyjaciele, marzenia, cele, wyzwania. Odczujesz sukces finansowy, to będzie dobry czas w Twoim życiu zawodowym.

Sprawdź znaczenie symbolu owocu, który pojawił się w cieście, aby lepiej zrozumieć znaczenie tego snu.

Znaczenie snu: ciasto

 • Jeść ciasto – coś miłego wydarzy się w Twoim życiu
 • Kupować ciasto – spodziewaj się gości
 • Widzieć ciasto – dziel się pracą, nie możesz robić wszystkiego sam
 • Robić ciasto – nie pozwól spychać się na drugi plan
 • Piec ciasto – korzystaj z okazji, by cieszyć się sukcesem
 • Kroić ciasto (kawałek ciasta) – pogodzisz się z kimś bliskim
 • Kolorowe ciasto – przechodzisz wewnętrzną przemianę
 • Duże ciasto – niespodzianki poprawią Ci nastrój
 • Wiele różnych ciast – masz siłę, by odnieść sukces
 • Zniszczone (nieudane) ciasto – doświadczasz niepowodzeń – spójrz na siebie z innej perspektywy
 • Spalone ciasto – uważaj, bo ktoś źle Ci życzy
 • Stare ciasto – tracisz życiowe okazje, bądź bardziej uważny
 • Ciasto spadające na podłogę – uważaj na fałszywych przyjaciół
 • Sernik – Twoje sprawy ułożą się po Twojej myśli
 • Makowiec – spodziewaj się sukcesów
 • Ciasto kokosowe – nie zmieniaj niczego w swoim życiu
 • Ciasto z jabłkami (szarlotka) – posłuchaj rad bliskich
 • Ciasto drożdżowe – odwiedzą Cię krewni, których dawno nie widziałeś
 • Ciasto z galaretką – blokujesz sam siebie
 • Tort (urodzinowy, weselny) – szczęście i radość zagoszczą w Twoim życiu
 • Ciasto czekoladowe – osiągniesz swoje zawodowe spełnienie
 • Ciasto marchewkowe – w pracy wydarzy się coś dobrego
 • Ciasto truskawkowe – odłóż na bok rutynę i szukaj nowych rzeczy
 • Ciasto z kremem – zostaw przeszłość za sobą i ruszaj do przodu
 • Ciasto z owocami – nadchodzi czas wielkiej radości

Znaczenie snu ciasto
Znaczenie snu ciasto

Ciasto – sennik mistyczny

 • Kiedy we śnie widzisz ciasto lub je wyrabiasz, jest to zapowiedź wizyty w Twoim domu jakichś miłych osób, z którymi od dawna się nie widziałeś.
 • Motyw mieszania ciasta zapowiada bliżej nieokreślone szczęście, jakie już niebawem stanie się Twoim udziałem, a być może także sukces na gruncie zawodowym.
 • Surowe ciasto stanowi dla Ciebie ostrzeżenie, że na jawie jesteś zbyt rozrzutny i masz skłonność do czynienia zupełnie niepotrzebnych wydatków zamiast oszczędzać pieniądze na przysłowiową czarną godzinę.
 • Jeśli śni Ci się, że pieczesz ciasto, jest to zwiastun jakiejś dobrej wiadomości, jaką powinieneś otrzymać w najbliższym czasie.
 • Kiedy we śnie widzisz ciasto, które wylewa się z formy, oznacza to, że jest obok Ciebie osoba gotowa ofiarować Ci swoją miłość i opiekę.
 • Jeżeli we śnie gryziesz ciasto, może to być zapowiedź jakiejś niewielkiej kłótni, która niedługo Ci się przytrafi, jeśli zaś je kupujesz, jest to najpewniej sygnał od Twojej podświadomości, iż na jawie masz skłonność do ulegania swym złym przyzwyczajeniom i jeśli nie postarasz się tego zmienić, możesz mieć z tego powodu bardzo poważne problemy.
Ciasto
Ciasto
5/5 - (2)

Znaczenie snu Ciasto

Opisz swój sen związany z symbolem Ciasto i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen