sennik ciocia

Ciocia, ciotka

Sen o cioci wydaje się być snem z dobrymi znakami, w końcu ciocie są na ogół uwielbiane przez wszystkich. Kiedy śnisz o swojej cioci, czas na samoanalizę!

Ciotka zawsze będzie kochać swoich siostrzeńców i to znajduje odzwierciedlenie w znaczeniu snu. Z tego powodu sen o cioci wskazuje, że trzeba zwracać uwagę na swoją rodzinę, a zwłaszcza dzieci, pomagając im na różne sposoby. Dotyczy to także dzieci Twoich krewnych, nie tylko Twoich własnych.

Sennik ciocia

Śnienie o cioci przywodzi na myśl chwile między Tobą a Twoimi bliskimi, dlatego często oznacza konieczność umacniania więzi rodzinnych.

Widzisz swoją ciocię

Jeśli widziałeś swoją ciocię we śnie istnieje możliwość, że tęskniłeś za zamieszkaniem z nią. Ten sen zaleca ponowne skontaktowanie się z ciocią, niezależnie od tego, czy często się widujecie i jak często ze sobą rozmawiacie.

Inne znaczenie tego snu jest takie, że prawdopodobnie pojawią się w Twoim życiu nowe przyjaźnie – ktoś wpłynie pozytywnie na Twoje życie!
Sen o cioci wróży spokój, współpracę, zachęca też do zacieśnienia lub nawiązania na nowo zerwanych więzi rodzinnych.

Uśmiechnięta ciocia

Jeśli w Twoim śnie ciotka jest szczęśliwa i uśmiecha się do Ciebie, to dobry znak dla Twojej przyszłości. Oznacza to, że wkrótce otrzymasz dobre wieści. Przygotuj się na każdą nadarzającą się okazję.

uśmiechnięta ciocia

Rozmawiasz z ciocią

Sen oznacza niezdecydowanie, trudność dokonania wyboru między dwiema sytuacjami. Do podjęcia decyzji potrzebny jest spokój. Nie działaj pod wpływem silnych emocji.

Przytulasz ciocię

Śnienie, że przytulasz ciocię, to znak, że czujesz się samotny, odtrącony, brakuje Ci uczucia – możesz myśleć, że nikt tak naprawdę nie dba o Ciebie, co nie jest prawdą.

Sen dobrze wróży, bo oznacza też, że spotkasz kogoś, kogo nie widziałeś od dawna.

Całujesz ciocię

Sennik wyjaśnia, że taki sen reprezentuje czyste uczucie. Mówi też, że musisz podążać wybraną przez siebie ścieżką, ponieważ robisz coś autentycznego i odniesiesz sukces.

Trzymasz ciocię za ręce

Sen oznacza to, że przychodzi do Ciebie miłość, wsparcie lub przyjaźń. Bliscy krewni są w stanie wiele Ci zaoferować, ale im też potrzebna jest Twoja uwaga lub opieka.

Ciocia się Tobą opiekuje

Sennik stwierdza, że chciałbyś się spotkać z ciocią i sugeruje, że dystans między wami jest zbyt duży i trzeba go pokonać. Zmień to jak najszybciej.

Kłótnia z ciocią

Musisz unikać działań podejmowanych pod wpływem impulsu, ważne jest, aby dobrze przemyśleć każdą decyzję. Jeśli będziesz działać pod wpływem emocji możesz wiele stracić.

Tęsknisz za ciocią

Tęsknota za ciotką we śnie to znak, że Twoje wybory i decyzje będą podejmowane szybko, ale niekoniecznie oznacza to, że będą dobrze przemyślane. Zapytaj kogoś zaufanego o zdanie, nie kieruj się uprzedzeniami ani emocjami, posłuchaj głosu własnego rozsądku.

ciocia znaczenie snu

Zła ciocia

Taki sen to ważne ostrzeżenie, którego nie można zignorować! Musisz zacząć dbać o siebie, zmienić dietę, iść do lekarza, więcej się ruszać, rzucić nałogi. To ostatnie chwile, gdy sam możesz zaradzić swoim problemom.
Sen może też oznaczać, że poszukujesz akceptacji rodziny lub kogoś bliskiego.

Płacząca ciocia

Sen ostrzega Cię, że ktoś może Cię skrzywdzić i możesz stracić coś cennego. Uważaj na siebie i pamiętaj, że masz oparcie w rodzinie.

Smutna ciocia

Sen sugeruje, że ktoś Ci bliski potrzebuje wsparcia, pomocy, a Ty tego nie dostrzegasz lub to lekceważysz. Tymczasem ktoś liczy na Ciebie.
Sen może też oznaczać, że dążysz do zmian w swoim życiu.

Chrzestna ciocia

Sen sugeruje, że uzyskasz wsparcie w pokonywaniu problemów. Chrzestna jest uosobieniem dobroci, pomyślności, szczęścia, bezpieczeństwa, a więc nie przejmuj się na zapas i do każdego problemu podchodź z odwagą i kreatywnością.

Ciocia wychodzi za mąż

Zadbaj o rodzinę, by niczego nikomu nie brakowało. Spróbuj wpłynąć na swoich bliskich, aby sprawdzili stan zdrowia. Wykup ubezpieczenie i napraw wszystko, co stanowi jakiekolwiek zagrożenia dla zdrowia lub życia Twoich bliskich.

Ciocia w ciąży

Sen oznacza zmiany w Twoim życiu, mogą to być zmiany dotyczące miejsca lub stanowiska pracy, miejsca zamieszkania, szkoły. Zmiany te będą pozytywne, choć może na początku będzie Ci ciężko przyzwyczaić się do nowej sytuacji.

Ciocia i wujek

Znaczenie snu o cioci i wujku odnosi się do Twoich osobistych relacji w życiu na jawie. Zwykle jednak zapowiada kłopoty, a przede wszystkim nieporozumienia. Możesz odczuwać niepokój i mieć trudność z podejmowaniem decyzji.

Chora ciocia

Znaczenie snu jest takie, abyś zaczął zwracać większą uwagę na swoją rodzinę. Zachowuj rodzinne tradycje i obyczaje. Zwróć większą uwagę na młodsze pokolenie.
Jeśli przeżywasz jakieś trudności, nie wpadaj w depresję, jest wiele osób, które są Ci życzliwe.

Ciocia w szpitalu

Sen sugeruje, że w Twoim życiu mogą pojawiać się jakieś trudności. Inne znaczenie snu odnosi się do Twojego stanu zdrowia i samopoczucia, zwróć szczególną uwagę na swój stan psychiczny i emocjonalny.
Jeśli we śnie odwiedzasz ciocię w szpitalu może to oznaczać, że ktoś bliski potrzebuje Twojej pomocy.

Ciocia umierająca

Poznasz jakąś tajemnicę. Może ona mieć związek z Tobą. Sen może też oznaczać, że potrzebujesz przyjaciela, osoby zaufanej. Czy nie ma nikogo takiego w Twoim otoczeniu?

Nieżyjąca ciocia

Taki sen symbolizuje Twoje więzi rodzinne. To jak się zachowujesz podczas spotkania z ciocią we śnie mówi o Tobie i Twoich stosunkach z rodziną. Oznacza także wsparcie w trudnościach.

sen o cioci

Znaczenie snu ciocia

 • Widzisz swoją ciocię – zacieśnij więzi rodzinne
 • Uśmiechnięta ciocia – otrzymasz dobre wieści
 • Rozmawiasz z ciocią – nie działaj pod wpływem silnych emocji
 • Przytulasz ciocię – spotkasz kogoś, kogo nie widziałeś od dawna
 • Całujesz ciocię – podążaj wybraną przez siebie ścieżką
 • Trzymasz ciocię za ręce – przychodzi do Ciebie miłość lub przyjaźń
 • Ciocia się Tobą opiekuje – pokonaj dystans między Tobą a rodziną
 • Kłótnia z ciocią – nie działaj pod wpływem emocji, bo możesz wiele stracić
 • Tęsknisz za ciocią – nie podejmuj szybko decyzji
 • Zła ciocia – koniecznie zadbaj o siebie
 • Płacząca ciocia – ktoś może Cię skrzywdzić
 • Smutna ciocia – ktoś Ci bliski potrzebuje wsparcia
 • Chrzestna ciocia – uzyskasz wsparcie w pokonywaniu problemów
 • Ciocia wychodzi za mąż – zadbaj o rodzinę
 • Ciocia w ciąży – w Twoim życiu zachodzą zmiany
 • Ciocia i wujek – zbliżają się kłopoty i nieporozumienia
 • Chora ciocia – zwracaj większą uwagę na swoją rodzinę
 • Ciocia w szpitalu – zwróć uwagę na swój stan psychiczny i emocjonalny
 • Ciocia umierająca – poznasz jakąś tajemnicę
 • Nieżyjąca ciocia – uzyskasz wsparcie w trudnej sytuacji

Sennik mistyczny – znaczenie snu Ciocia

Znaczenie snu ciotka
Znaczenie snu ciotka

Ogółem symbol ten może oznaczać, że w najbliższym czasie otrzymasz od kogoś jakiś podarunek, ale nie wiadomo, z czym dokładnie może mieć ten związek, ani nawet, czy prezent ten będzie przyczyną Twojej radości.

Jeśli we śnie widzisz ciotkę, może to zapowiadać duży zjazd rodzinny bądź spotkanie z osobą z rodziny, z którą nie widziałeś się z jakiegoś powodu od wielu lat.

Jeśli zaś we śnie rozmawiasz z ciotką, jest to dla Ciebie sygnał, iż obecny czas nie jest najlepszy na przeprowadzanie swojej woli i powinieneś raczej dla utrzymania zgody zgadzać się ze zdaniem ogółu, aniżeli starać się przekonywać innych do swoich poglądów. Lepiej dla Ciebie i dla waszych wzajemnych stosunków byłoby nawet, gdybyś zupełnie nie wychylał się z tym, że masz na jakiś temat całkiem odmienne zdanie niż reszta towarzystwa.

Ciocia, ciotka
Ciocia, ciotka

5/5 - (1)

Znaczenie snu Ciocia, ciotka

Opisz swój sen związany z symbolem Ciocia, ciotka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen