Cytryna

Znaczenie snu cytryna

Znaczenie snu cytryna

Ogółem symbol ten może wskazywać, że na jawie nie potrafisz trzeźwo działać, bo nie jesteś w stanie pohamować swojego gniewu albo rozgoryczenia i uczucia te determinują Twoje działanie. Może to być również symbol jakiegoś niepowodzenia, które w ostatnim czasie było Twoim udziałem.

Jeśli śnisz, że jesz cytrynę, oznacza to, że na jawie jest obok Ciebie jakaś osoba, której nie cierpisz lub też musisz znosić jakąś trudną dla Ciebie sytuację.

Rosnące cytryny zapowiadają, że czeka Cię jakaś ważna podróż, podczas której masz szansę poznać osobę, z którą stworzysz szczęśliwy związek na całe życie.

Suche cytryny zapowiadają jakieś czasowe rozstanie z kimś dla Ciebie ważnym albo ostateczne zerwane kontaktów z jakiegoś powodu.

Zielone, niedojrzałe cytryny zapowiadają problemy ze zdrowiem, na jakie możesz być narażony w najbliższym czasie.

Jeśli we śnie wyciskasz z cytryny sok, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że powinieneś zachować spokój w domu i starać się mimo wszystko nie angażować się w konflikty.

Gdy pijesz sok z cytryny, zapowiada to jakieś nieporozumienia, z rodziną albo w gronie przyjaciół i znajomych.

Kiedy zaś we śnie widzisz gaje cytrynowe, jest to znak, iż na jawie marzysz o egzotycznych podróżach.

Oceń sennik

1 sen

  1. Nina.w.

Znaczenie snu Cytryna

Opisz swój sen związany z symbolem Cytryna i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen