Czarownica

Znaczenie snu czarownica

Znaczenie snu czarownica

Kiedy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, objaśnienie jego zależy w głównej mierze od Twojej indywidualnej sytuacji życiowej.

Jeśli pojawia się on we śnie mężczyzny, może to być znak, że czuje on podświadomy lęk przed kontaktami z kobietami i boi się bliskości. Być może podłożem tego lęku są jakieś złe doświadczenia, na przykład z dzieciństwa, ale jeśli mężczyzna ów nic z tym nie zrobi, może mu to znacznie utrudnić nawiązywanie normalnych stosunków międzyludzkich.

Czarownica we śnie kobiety może zaś wskazywać na jakąś część jej osobowości, o której istnieniu dotąd nie miała pojęcia lub której z jakiegoś powodu nie akceptuje.

Jeśli śni Ci się, że widzisz człowieka zaczarowanego przez czarownicę, oznacza to, że już niebawem w Twoim życiu zajdą jakieś bardzo ważne dla całej Twojej przyszłości zmiany, ale nie wiadomo, czego mogą one dotyczyć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Czarownica

Opisz swój sen związany z symbolem Czarownica i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen