sennik mężczyzna

Mężczyzna

Sen o mężczyźnie

Mężczyzna od czasów starożytnych był uważany za filar rodziny, symbolizujący męskość, siłę i agresję. Choć dziś rola mężczyzny w rodzinie jest postrzegana nieco inaczej, to znaczenie snu może symbolizować te utrwalone w tradycji cechy i funkcje.

Sen o mężczyznach zapowiada także sezon pełen ważnych i znaczących wydarzeń. Oznacza również, że jesteś bardzo inteligentną osobą, ale nadal pozwalasz się ponieść instynktom, które powodują wiele problemów.

Sen o mężczyźnie reprezentuje męską stronę Ciebie – zdeterminowaną, racjonalną, agresywną.

Sennik mężczyzna

Nieznajomy mężczyzna

Posiadasz cechy, które według Ciebie przeszkadzają Ci w swobodnym funkcjonowaniu w Twoim środowisku, a to powoduje, że czujesz się niedoceniany przez innych.

Przestań porównywać się z innymi, bo to tylko obniża Twoją samoocenę.

Pamiętaj, że jesteś wartościowy taki jaki jesteś, po prostu musisz trochę więcej popracować nad swoim zachowaniem i postrzeganiem świata, a przede wszystkim samego siebie.

Ten sen odzwierciedla potrzebę uwagi i pożądania seksualnego, możesz nie mieć problemów z relacjami, ale nie czujesz się komfortowo w swoim związku, może partner poświęca Ci za mało uwagi albo czujesz, że nie jesteś ważny dla partnera.

nieznajomy mężczyzna znaczenie snu
Nieznajomy mężczyzna w śnie

Nagi mężczyzna

Sen oznacza, że odkryłeś czyjąś tajemnicę. Jeśli podczas snu nagi mężczyzna próbował się ukryć oznacza to, że odkryłeś, że ktoś Cię okłamywał.

Jeśli to Ty jesteś nagi oznacza to, że zaakceptowałeś siebie takim jakim jesteś, nie wstydzisz się siebie, ani tego kim jesteś.

Mężczyzna w biurze

Sennik twierdzi, że sen jest związany z Twoją pracą, w końcu osiągniesz sukces, na który czekałeś. Jest to dobry czas na podjęcie nowych działań, ważnych zawodowych decyzji, musisz dobrze wykorzystać możliwości, które się nadarzają.

Mężczyzna w bieli (ubrany na biało)

Ten sen ujawnia, że będziesz mógł z łatwością realizować swoje cele i zadania, będziesz w stanie pokonać każdą przeszkodę, która stanie Ci na drodze, wykorzystasz swoje cechy charakteru i umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć sukces.

Mężczyzna w czerni (ubrany na czarno)

Sennik sugeruje, że nadszedł czas, aby ustabilizować swoje emocje. Potem możesz obrać właściwą ścieżkę, przejść przez okres ewolucji, aż uzyskasz stabilność i szczęście, których szukałeś.

Mężczyzna w łóżku

Nie każdy jest taki jak Ci się wydaje. Sennik przestrzega, że ktoś kogo darzysz zaufaniem okaże się fałszywy lub wrogo nastawiony do Ciebie.

Mężczyzna w garniturze

Potrzebujesz odpoczynku i zastanowienia się co dalej robić. Jest to też moment na pozytywne zmiany w życiu. Inne znaczenie snu można odczytać jako zapowiedź sławy i bogactwa.

mężczyzna w garniturze sennik
Mężczyzna w garniturze

Mężczyzna w koszuli

Pora załatwić dawne sprawy, wyjaśnić spory. Coś co wydarzyło się dawno temu, powróci i trzeba będzie znowu się z tym zmierzyć, najlepiej jest zamknąć do końca dawne sprawy.

Mężczyzna z pistoletem

Doceniaj ludzi wokół siebie. Dzięki nim możesz wiele zyskać. Inne znaczenie snu może sugerować, że osoba, o której śnisz będzie usiłować na Ciebie wpłynąć lub coś wymusić.

Mężczyzna płacze

Sen oznacza jakieś problemy, których w realnym życiu nie ujawniasz. Sen może dotyczyć także kogoś z Twojej rodziny, na co dzień skrytego, ale przeżywającego duże problemy. Przyjrzyj się bliskim, może komuś jest potrzebna Twoja pomoc.

Mężczyzna niesie kobietę na rękach

Sen podpowiada, że przed Tobą radosne chwile. Spotkasz osobę, która sprawi Ci dużo radości, odpoczniesz przy niej i spojrzysz na wszystko inaczej.

Mężczyzna z dzieckiem

Sen jest znakiem, że pragniesz zmian. Zastanów się co i jak powinieneś zrobić, by zyskać to czego pragniesz. Inne znaczenie snu może sugerować, że oczekujesz pomocy od partnera, wsparcia, dzielenia się obowiązkami.

mężczyzna z dzieckiem
Mężczyzna z dzieckiem

Mężczyzna w ciąży

Jeśli jesteś mężczyzną i śnisz o mężczyźnie w ciąży oznacza to, że stoisz w obliczu sytuacji, które wymagają dużej odpowiedzialności i nie wiesz, czy jesteś w stanie stawić im czoła.

Jeśli jesteś kobietą sen oznacza, że potrzebujesz wsparcia swojego partnera, aby dzielił z tobą odpowiedzialność za rodzinę. Przeciążenie pracą nie może być ciągłą wymówką.

Sen może być też projekcją marzeń o ciąży.

Gruby mężczyzna

Będziesz pod wpływem decyzji, które podjęli inni ludzie i które mają wpływ na Ciebie. Inne znaczenie snu jest takie, że wejdziesz w inny, lepszy etap życia. Będziesz cieszyć się zyskami lub dochodami większymi niż zwykle.

Znaczenie tego snu będzie zależeć od emocji, których w nim doświadczasz.

Brzydki mężczyzna

Sen o brzydkim mężczyźnie oznacza, że będziesz przeżywać rozczarowania i wiele problemów. Zdasz sobie sprawę, że wiele spraw potoczyło się nie tak jak chciałeś. Zastanów się, dlaczego tak się stało i zamiast popadać w rozpacz i rezygnację, podejmij nowe działania.

Przystojny mężczyzna

Sen oznacza, że będziesz cieszyć się życiem. Przed Tobą chwile bez trosk i zmartwień.

Jeśli jesteś kobietą i śnisz o przystojnym mężczyźnie, prawdopodobnie zostaniesz wyróżniona. Inne znaczenie snu można zinterpretować jako sygnał, że będziesz musiała zmierzyć się z kimś, kogo uważałaś za przyjaciela, a okazało się, że nim nie jest.

Jeśli śnisz o przystojnym i nieznanym mężczyźnie, sen zapowiada nowe spotkania i sukcesy miłosne.

przystojny mężczyzna w śnie
Przystojny mężczyzna

Mężczyzna z brodą

Sen zapowiada stabilność i mądre decyzje. Jeśli nad czymś zastanawiasz się od dawna, to jest to dobry moment, by wreszcie podjąć ostateczne decyzje. Kieruj się własną wiedzą i doświadczeniem.

Mężczyzna Cię obejmuje

Jeśli jesteś kobietą i śnisz, że jesteś obejmowana przez mężczyznę oznacza to, że Cię w pełni akceptuje. Inne znaczenie snu może podkreślać Twoje pragnienie związku lub odzwierciedlać Twój obraz idealnego mężczyzny.

Mężczyzna, którego lubię

Sen jest wyrazem tego, co myślisz o relacji z tym mężczyzną i jaki związek chciałbyś z nim mieć. Aby jasno zinterpretować ten sen ważne jest, abyś wziął pod uwagę to, jak się czujesz we śnie.

Jeśli śnisz o mężczyźnie, którego znasz, Twój sen odzwierciedla uczucia lub zmartwienia, które ten mężczyzna u Ciebie wywołuje.

Mężczyzna, który mi się podoba (którego kocham)

Znaczenie snu odnosi się do Twoich ambicji. Postawiłeś sobie kilka celów w swoim życiu i masz wiele oczekiwań. Sen o mężczyźnie, który Cię kocha jest wskazówką, że możesz osiągnąć to, co postanowiłeś, a także że jesteś w stanie kontrolować swoje emocje.

Sen oznacza również, że zastanawiasz się nad rodzajem relacji, jaka was łączy. Ważne jest, aby przeanalizować, co dzieje się we śnie i co czujesz.

mężczyzna który mi się podoba
Mężczyzna, którego kocham

Nieżyjący mężczyzna

Sen sugeruje, że jesteś osobą, która jest przygotowana na to, aby stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu, które się pojawiają. Sen może reprezentować mądrość lub przebaczenie.

Jeśli sen przyśni się wdowie może oznaczać, że czuje się bardzo samotna.

Znaczenie snu: mężczyzna

 • Nieznajomy mężczyzna – czujesz się niedoceniany przez innych, spójrz na siebie z innej strony
 • Nagi mężczyzna – odkryłeś czyjąś tajemnicę
 • Mężczyzna w biurze – osiągniesz sukces, na który czekałeś
 • Mężczyzna w bieli (ubrany na biało) – pokonać każdą przeszkodę, która stanie Ci na drodze
 • Mężczyzna w czerni (ubrany na czarno) – ustabilizuj swoje emocje
 • Mężczyzna w łóżku – ktoś Cię niemiło zaskoczy swoim zachowaniem
 • Mężczyzna w garniturze – zastanów się co dalej robić
 • Mężczyzna w koszuli – wyjaśnij dawne sprawy do końca
 • Mężczyzna z pistoletem – doceniaj ludzi wokół siebie
 • Mężczyzna płacze – komuś jest potrzebna Twoja pomoc
 • Mężczyzna niesie kobietę na rękach – przed Tobą radosne chwile
 • Mężczyzna z dzieckiem – pragniesz zmian
 • Mężczyzna w ciąży – potrzebujesz wsparcia
 • Gruby mężczyzna – rozpoczynasz nowy, lepszy etap życia
 • Brzydki mężczyzna – przeżyjesz rozczarowanie
 • Przystojny mężczyzna – będziesz cieszył się życiem bez trosk i zmartwień
 • Mężczyzna z brodą – czas podjąć odpowiednie decyzje
 • Mężczyzna Cię obejmuje – pragniesz być w związku
 • Mężczyzna, którego lubię – sen jest obrazem waszych relacji
 • Mężczyzna, który mi się podoba (którego kocham) – możesz osiągnąć to, co postanowiłeś
 • Nieżyjący mężczyzna – stawisz czoła wszystkim przeciwnościom losu

Mężczyzna – sennik mistyczny

Młody mężczyzna pojawiający się w Twoim śnie może sygnalizować, iż na jawie masz w sobie wiele aktywności i żądzy działania, które praktycznie nigdy się nie wyczerpują lub też czujesz do kogoś tak wielki pociąg seksualny, że trudno jest Ci nad nim zapanować.

Znaczenie snu mężczyzna
Znaczenie snu mężczyzna

Jeśli we śnie widzisz młodego mężczyznę albo w jakiś sposób masz z nim do czynienia, oznacza to, że wkrótce w Twym realnym życiu z jakiegoś powodu zagości spory niepokój.

Gdy widzisz albo masz do czynienia ze starszym mężczyzną, zapowiada to, że wkrótce otrzymasz od kogoś dobrą, wartą zastosowania radę w jakiejś sprawie.

Gruby mężczyzna to znak, że na jawie kocha Cię bądź wkrótce obdarzy uczuciem ktoś, kto będzie starał się dać Ci szczęście na wszelkie możliwe sposoby i będzie w lot odgadywał każde Twoje życzenie.

Brzydki mężczyzna to sygnał, że na jawie Twoja egzystencja wygląda zupełnie inaczej niż w Twych wcześniejszych marzeniach i założeniach.

Przystojny mężczyzna to zwiastun dostatku, którym będziesz cieszyć się w przyszłości oraz radości, która Cię czeka.

Wysoki mężczyzna to ostrzeżenie od Twej podświadomości, byś na jawie nie pozwalał sobie na agresywne zachowanie bądź też nie kierował się tylko rozumem, gdyż nie we wszystkich sprawach to właśnie on jest najlepszym doradcą.

Niski mężczyzna może sygnalizować, że masz niskie poczucie własnej wartości i najprawdopodobniej dotyczy to Twojego życia seksualnego i tego, jak w nim wypadasz.

Gdy śni Ci się, że oświadcza Ci się stary mężczyzna, zwiastuje to dla Ciebie szczęśliwą miłość.

Jeśli we śnie kochasz się z mężczyzną, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie musisz nauczyć się walczyć o to, na czym Ci zależy, bo bez tego na pewno nigdy nie poczujesz się spełniony.

Gdy śnisz, że znajdujesz się wśród wielu mężczyzn, jest to znak, byś nie skupiał się na swych słabościach i nie wmawiał sam sobie, że nie jesteś w stanie z czymś sobie poradzić, tylko niezwłocznie zabrał się do działania, a przekonasz się, jak wiele możesz dokonać.

Gdy kobiecie śni się, że całuje mężczyznę, oznacza to, że na jawie brakuje jej silnego, zdecydowanego mężczyzny, który byłby dla niej oparciem w każdej sytuacji i dawał jej poczucie bezpieczeństwa.

Kiedy młoda kobieta śni, że spotyka mężczyznę, jest to znak, że na jawie będzie musiała jeszcze poczekać na mężczyznę swojego życia.

Gdy kobiecie śni się, że jest bita przez mężczyznę, oznacza to, że na jawie jest lub dopiero będzie ogromnie kochana przez swego partnera.

Mężczyzna
Mężczyzna
5/5 - (1)

4 komentarze

 1. Anna
 2. Paula
 3. list

Znaczenie snu Mężczyzna

Opisz swój sen związany z symbolem Mężczyzna i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen