Czółno

Znaczenie snu czółno

Znaczenie snu czółno

Ogółem symbol ten może oznaczać, że na jawie masz skłonność do brawurowego działania i nie zastanawiasz się nad tym, czy ryzyko Ci się opłaci, bowiem najważniejsze jest dla Ciebie przybliżanie się do konkretnego celu.

Gdy śnisz, że płyniesz czółnem, jest to znak, że już niebawem Twoja ogólna sytuacja życiowa w jakiś sposób odmieni się na korzyść dla Ciebie.

Gdy podczas płynięcia ktoś Ci towarzyszy, jest to zwiastun zawarcia związku małżeńskiego, ale niekoniecznie dla Ciebie – przepowiednię tę możesz odnieść także do kogoś ze swojego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół.

Jeśli śnisz, że płyniesz po spokojnej wodzie, jest to ostrzeżenie, byś nie podejmował niepotrzebnego ryzyka, jeżeli zaś woda jest wzburzona, jest to znak, że czeka Cię ostra rywalizacja o coś z bliską Ci osobą.

Idące na dno czółno to znak, że ktoś z Twych najbliższych przyjaciół wkrótce będzie miał poważne problemy finansowe i być może będzie potrzebował Twojej pomocy. Nie powinieneś mu jej odmawiać, ponieważ jeśli Ty mu nie pomożesz, raczej nie zrobi to nikt inny, zatem jesteś najprawdopodobniej jedyną osobą, na jaką może on liczyć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Czółno

Opisz swój sen związany z symbolem Czółno i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen