Woda

Znaczenie snu woda

Znaczenie snu woda

Czysta woda pojawiająca się w Twoim śnie to znak, że na jawie udało Ci się osiągnąć stan psychicznej równowagi lub też zwiastuje to dla Ciebie sukcesy i szczęście, także w sferze uczuciowej.

Mętna lub brudna woda oznacza, że w realnym życiu jesteś bardzo niepewny siebie, pieniądze przesłaniają Ci wszystkie inne wartości lub też masz jakieś poważne wady, za które sam siebie potępiasz.

Jeśli we śnie widzisz przejrzystą wodę, jest to dla Ciebie zwiastun pomyślności i korzyści, jakie niebawem osiągniesz.

Wzburzona woda to znak, że nadchodzi niespokojny okres w Twoim życiu, podczas którego zaznasz wielu niepokojów i będziesz mieć wiele kłopotów.

Gdy widzisz własne lub cudze odbicie w tafli wody, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś na jawie nie ulegał ułudom.

Tryskająca woda to znak, że masz jakieś niezaspokojone potrzeby seksualne.

Ciepła woda wieszczy chorobę dla Ciebie lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Kiedy śnisz, że chodzisz po wodzie, oznacza to, że możesz na jawie czuć się całkowicie bezpieczny, bo nic Ci nie zagraża, a ponadto zwiastuje to dla Ciebie pomyślność oraz powodzenie w uczuciach.

Gdy śni Ci się, że pijesz zimną wodę, jest to znak, że będziesz żył tak, jak zawsze sobie tego życzyłeś.

Jeśli we śnie pijesz ciepłą wodę, jest to sygnał od Twej podświadomości, że w Twym organizmie dzieje się coś złego lub prowadzisz niewłaściwy, niezdrowy tryb życia.

Kiedy we śnie pływasz w wodzie, wieszczy to dla Ciebie jakieś niebezpieczeństwo.

Szum wody pojawiający się w Twoim śnie zapowiada czyjś powrót do domu.

Woda święcona oznacza, że na jawie dążysz do doskonałości.

Woda sodowa zapowiada, że mimo iż będziesz podejmował wielkie wysiłki, i tak będziesz czuł się zadowolony ze swej sytuacji.

Zamarznięta woda oznacza, że na jawie jesteś zbyt oziębły i oschły, przez co nie wpuszczasz do swego życia uczucia i trzymasz innych ludzi na dystans.

Gdy śni Ci się spokojna i gładka powierzchnia wody, jest to znak, że nadchodzi dla Ciebie czas beztroski, podczas którego nie będziesz miał żadnych powodów do martwienia się czy do obaw.

Niespokojna i falująca powierzchnia wody zwiastuje dla Ciebie codzienne problemy.

Kiedy śnisz, że przeglądasz się w powierzchni wody, zapowiada to, że sam siebie oszukasz w jakiejś sprawie.

Gdy widzisz w powierzchni wody odbicie jakichś rzeczy, wieszczy to dla Ciebie złudę albo rozczarowanie w jakiejś sprawie.

 


Znaczenie snu Woda

Opisz swój sen związany z symbolem Woda

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen