sennik dach

Dach

Sen o dachu oznacza, że jesteś osobą bardzo odpowiedzialną. Teraz masz możliwość zarabiania i rozwoju więc nie marnuj okazji, które zapukają do Twoich drzwi.

Dach zapewnia bezpieczeństwo, więc jeśli nie spełnia swoich funkcji oznacza to, że powinieneś dobrze zastanowić się nad swoim postępowaniem, decyzjami i przyszłością.

Sennik dach

Widzieć dach

Sen, w którym widzisz dach oznacza, że budujesz wokół siebie barierę, aby nie stracić przekonań, nie zmienić zdania, nie słuchać innych. Czujesz potrzebę ciągłego pokazywania wszystkim, że jesteś dobry i że nie masz wad.

Dlaczego tak robisz? Takie zachowanie nie przyniesie Ci korzyści, na jakie liczysz. Czy to słuszna postawa?

znaczenie snu dach

Spadający dach

Sen, w którym widzisz spadający dach symbolizuje, że coś może pęknąć i niespodziewanie spaść na Ciebie. Jeśli nie chcesz, aby spadł Ci dach na głowę, postaraj się raz na zawsze odciąć od ludzi mających na Ciebie negatywny wpływ. Bądź sobą, a poczujesz ulgę.

Wspinasz się po dachu

Sen zwraca uwagę na sposób, w jaki wykonujesz swoją pracę. Najwyższy czas, abyś zaryzykował i podniósł swoje kwalifikacje. Musisz chcieć więcej, aby móc robić więcej.

Możliwość awansu jest teraz bardzo duża. Staraj się być wierny swoim zasadom, unikaj autopromocji, bo niektórzy ludzie będą zazdrośni.

Chodzisz po dachu

Jeśli we śnie chodzisz po dachu oznacza to, że jesteś ponad wszystkim i wszystkimi, na najwyższym punkcie budynku. Sennik twierdzi, że taki sen znaczy udaną karierę, rozwój zawodowy.

Przygotuj się do objęcia stanowiska przywódcy. Niezależnie od dziedziny, w której się specjalizujesz, rynek jest dla Ciebie korzystny.

Zainwestuj teraz w studia i wykorzystaj okazję, aby opracować i zastosować różne projekty, które masz na myśli, będą one istotne dla Twojej kariery i staną się milowym krokiem w drodze do sukcesu.

Śpisz na dachu

Sen oznacza, że szansa na zmiany przepadnie, jeśli nie zaczniesz poważnie traktować wszystkich swoich obowiązków. Pozostaniesz sam, jeśli nie będziesz poważnie traktował innych.

Sen jest także oznaką niepewności. Musisz zmienić sposób patrzenia na świat.

Niepewność ogranicza Cię i nie pozwala w pełni rozwinąć skrzydeł.

Upadek z dachu

Sen, że spadasz z dachu pokazuje, że brak Ci pewności i odwagi do podjęcia jakiś ważnych decyzji. Być może musisz wybrać między dwoma rzeczami lub osobami.

Sennik ostrzega, że jeśli szybko się nie zdecydujesz, stracisz wszystkie szanse. Nie zawsze trzeba wybierać między dwiema rzeczami, ale nauczyć się równoważenia emocji i kompromisu.

Sen sugeruje, że wiesz czego chcesz. Ludzie muszą Cię akceptować za to kim jesteś, a nie za to kim chcą, żebyś był.

Uszkodzony dach

Sen o uszkodzonym dachu jest oznaką, że możliwa jest zmiana miejsca zamieszkania, co wpłynie pozytywie na Twoje życie. Przeanalizuj problem i nie wahaj się zmieniać swojego życia.

Problemy innych osób mogą wpływać na Ciebie w nieoczekiwany sposób. Przygotuj się na każdą sytuację i unikaj bycia „kozłem ofiarnym”.

Sen może oznaczać także stratę, problemy.

uszkodzony dach

Przeciekający (dziurawy) dach

Sennik mówi, że nadszedł moment w Twoim życiu, aby dokonać zmian. Staraj się dopasować wszystko do własnych potrzeb, pomyśl też o potrzebach swojej rodziny. Pora skupić się na brakach, załatwić najpilniejsze sprawy i zabezpieczyć codzienne życie.

Naprawiać dach (remont dachu)

Sen, że naprawiasz dach oznacza, że w Twojej rodzinie odbędzie się ślub.

Inne znaczenie snu to ostrzeżenie, abyś nie pozwolił, aby plotki zakłócały Twoje życie rodzinne. Sen zapowiada pracowity okres w Twoim życiu.

Inne znaczenie snu to problem z narzucaniem swojego zdania – nie pozwól sobie niczego wmawiać.

Rodzaje dachów

Dach domu

Jeśli widzisz we śnie dach domu oznacza to, że Twoje nowe pomysły zostaną zrealizowane. Czujesz się stabilnie, bezpiecznie. To czas ważnych decyzji i działań zmierzających do uzyskania życiowej stabilizacji.

W zależności od stanu dachu możesz określić swoje samopoczucie i stan ducha.

dach domu

Dach kościoła

Dach kościoła widziany we śnie oznacza bezpieczeństwo, poczucie, że ktoś czuwa nad Tobą. Sen oznacza także pewność, że w razie potrzeby otrzymasz pomoc.

Dach wieżowca

Dach wieżowca to miejsce, które znajduje się bardzo wysoko, dlatego sen może oznaczać, że zaszedłeś wysoko (daleko) w swojej karierze, życiu, jesteś na szczycie.

Musisz uważać, by nie spaść, postępować ostrożnie, by jak najdłużej utrzymać się na tej samej pozycji.

Dach samochodu

Sennik przestrzega, że ktoś Cię rozczaruje. Staraj się być samodzielny, najlepiej swoje problemy rozwiążesz sam. Jeśli konieczna będzie pomoc, zwróć się po nią do zaufanych przyjaciół lub najbliższych krewnych.

Znaczenie snu dach

 • Widzieć dach – budujesz wokół siebie barierę, nie chcesz słuchać innych
 • Spadający dach – odetnij się od ludzi mających na Ciebie negatywny wpływ
 • Wspinasz się po dachu – podnieś swoje kwalifikacje
 • Chodzisz po dachu – przygotuj się na sukces w pracy
 • Śpisz na dachu – poważnie traktuj wszystkie swoje obowiązki
 • Upadek z dachu – brak Ci pewności i odwagi do podjęcia ważnych decyzji
 • Uszkodzony dach – możesz zmienić miejsce zamieszkania
 • Przeciekający (dziurawy) dach – dokonaj zmian w swoim życiu
 • Naprawiać dach (remont dachu) – nie pozwolił, aby plotki zakłócały Twoje życie rodzinne
 • Dach domu – Twoje nowe pomysły zostaną zrealizowane
 • Dach kościoła – czujesz się bezpiecznie
 • Dach wieżowca – jesteś na szczycie swoich możliwości
 • Dach samochodu – ktoś Cię rozczaruje

Znaczenie snu dach
Znaczenie snu dach

Sennik mistyczny – znaczenie snu Dach

 • Jeśli śnią Ci się znajdujące się na dachu ptaki, jest to dla Ciebie  zapowiedź jakieś bliżej nieokreślonej podróży.
 • Jeżeli stoisz na dachu i patrzysz w niebo, jest to sygnał, iż na jawie czujesz się bardzo samotny i marzysz, by mieć obok siebie kogoś bliskiego, choć zapewne za nic nie przyznałbyś się przed nikim do tego pragnienia.
 • Jeśli zaś patrzysz w dół, jest to znak, że w najbliższym czasie będziesz musiał podjąć jakąś ważną dla Ciebie decyzję, która może mieć wpływ na całą Twoją przyszłość.
 • Chodzenie po dachu to zwiastun ryzyka, które będziesz musiał niedługo podjąć i które na szczęście wyjdzie Ci na dobre i dzięki temu będziesz miał szansę na zrealizowanie jakiegoś ważnego dla Ciebie przedsięwzięcia.
 • Rozległy i bezpieczny dach oznacza, że na jawie czujesz się bardzo bezpieczny i rozkoszujesz się tym uczuciem.
 • Zerwany dach jest zwiastunem jakiegoś nieszczęścia, które dotknie wszystkich domowników, jeśli zaś śnisz o spadaniu z dachu, jest to ostrzeżenie, że niebawem ktoś z Twych najbliższych krewnych może ulec poważnemu wypadkowi.
 • Gdy we śnie naprawiasz dziurawy dach, zapowiada to dla Ciebie straty finansowe i spowodowane przez nie problemy, płonący dach zwiastuje zaś ogólne powodzenie.
 • Szczyt dachu oznacza, że wkrótce ktoś udzieli Ci dobrej rady, do której powinieneś się zastosować jeśli chcesz odnieść sukces w jakiejś dziedzinie.
 • Kiedy śnisz, że budujesz dach, jest to znak, że szybko dorobisz się znacznego majątku.
Dach
Dach
5/5 - (2)

8 komentarzy

 1. Ula
 2. Maria Bogusława
 3. Hela
 4. Renatka
  • Drobny

Znaczenie snu Dach

Opisz swój sen związany z symbolem Dach i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen