Domino

Znaczenie snu domino

Znaczenie snu domino

Ogółem symbol ten może oznaczać, że wkrótce uda Ci się uporać z jakimś poważnym problemem, który spędza Ci sen z powiek.

Jeśli śnisz, że grasz w domino, oznacza to, iż jest obok Ciebie na jawie jakaś osoba, która mocno drażni Cię swoim zachowaniem i w jakiś sposób działa Ci na nerwy, dlatego wolałbyś nie spędzać dużo czasu w jej towarzystwie.

Gdy widzisz ludzi grających w domino, oznacza to, że ktoś będzie próbował omamić Cię fałszywymi pochlebstwami i zręcznie stosowanymi komplementami pod adresem Twojej osoby.

Kiedy śnisz, że przegrywasz, jest to dla Ciebie sygnał, iż jesteś względem kogoś fałszywy i tak naprawdę doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie postępujesz we właściwy sposób.

Jeśli zaś wygrywasz, jest to ostrzeżenie, że z powodu tego, iż ktoś Cię będzie mocno komplementował, staniesz się bardzo pewny siebie i  będziesz traktował innych z góry. Twoi najbliżsi nie będą akceptować takiego zachowania i może to stać się przyczyną poważnych spięć między Tobą a nimi.

Oceń sennik

Znaczenie snu Domino

Opisz swój sen związany z symbolem Domino i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen