Drewno

Znaczenie snu drewno

Znaczenie snu drewno

Jeśli śni Ci się  zbutwiałe drewno, jest to znak, że poniesiesz znaczne straty materialne, a możliwe nawet, że pozbędziesz się całego rodzinnego majątku.

Jeżeli we śnie chwytasz zbutwiałą deskę, która rozpada się w Twoich rękach, jest to przestroga, być uważał na swoje zdrowie, bo możesz z nim mieć jakieś problemy.

Piłowanie deski oznacza, że na jawie zamierzasz zaangażować się w jakieś przedsięwzięcie, ale jest to bardzo ryzykowne i powinieneś zastanowić się, czy na pewno jesteś w stanie podjąć to ryzyko.

Jeśli śni Ci się spróchniałe, świecące drewno, jest to znak, że dasz się zwieść pozorom i staniesz się ofiarą oszustwa kogoś ze swych najbliższych znajomych.

Rąbanie drewna zapowiada straty materialne, noszenie – biedę, a cięcie – znajomość z podłą, fałszywą osobą.

Kiedy śni Ci się, że zajmujesz się ciesielką, oznacza to, że wkrótce dostąpisz jakiegoś zaszczytu, jeśli rzeźbisz w drewnie – uda Ci się osiągnąć sukces w związku z jakąś dziedziną artystyczną, w jakiej działasz.

Drewno pływające w wodzie zapowiada, że nie uda Ci się spełnić jakiegoś marzenia, które wiązało się dla Ciebie z osiągnięciem szczęścia.

Jeśli we śnie wrzucasz drewno do ognia, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że jesteś zbyt rozrzutny i powinieneś zacząć bardziej oszczędzać.

Drewno ułożone w stertę oznacza, że uda Ci się ciężką pracą zapewnić sobie spokojną, dostatnią przyszłość.

Kupowanie drewna zapowiada większe wydatki, handlowanie nim – poprawienie się Twojej sytuacji finansowej, zaś heblowanie drewna – że w najbliższym czasie będziesz miał więcej obowiązków niż zwykle.

Obróbka drewna zapowiada dla Ciebie jakieś bliżej nieokreślone sukcesy, noszenie drewniaków – dobrobyt i powodzenie na gruncie rodzinnym, zaś drewniana łyżka – utajniony romans.

Drewniane naczynia są sygnałem, że powinieneś bardziej oszczędzać.

Drewniane schody oznaczają, że plany, z jakimi obecnie się nosisz, nie są dla Ciebie najlepsze i powinieneś je jeszcze raz dokładnie przemyśleć, a w razie potrzeby – zmodyfikować.

Jeśli śni Ci się, że używasz drewnianych naczyń, jest to znak, że na jawie masz tendencję do ponoszenia niepotrzebnych wydatków z domowego budżetu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Drewno

Opisz swój sen związany z symbolem Drewno

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen