sennik drewno

Drewno

Sen o drewnie opałowym ujawnia problemy z miłosnymi relacjami, wyzwania do pokonania i zewnętrzne presje. Drewno opałowe we śnie może ujawnić sytuacje dotyczące życia finansowego, pracy, relacji.

Sennik drewno

Sen pokazuje problematyczne sytuacje, które mogą wywołać refleksję i cierpienie, dopóki problemy nie zostaną rozwiązane. Niektóre z nich będą wymagać od Ciebie wzięcia odpowiedzialności i konkretnego działania.

sen o drewnie

Zbierać drewno

Jeśli zbierasz drewno opałowe we śnie jest to znak, że czujesz się źle z powodu własnego wyglądu.

Inne znaczenie snu mówi, że jesteś bardzo samokrytyczny. Powoduje to, że czujesz się coraz bardziej niezdolny do działania. Ciągła degradacja siebie może powodować wiele problemów. Zacznij siebie doceniać.

Rąbać drewno

Rąbanie drewna we śnie wskazuje, że wokół Ciebie istnieje wiele toksycznych osób i  muszą one zostać natychmiast usunięte z Twojego życia. Niektórzy ludzie sprawiają, że odchodzisz od swojego prawdziwego ja i nie traktujesz poważnie niektórych sfer życia, które są dla Ciebie bardzo ważne.

rąbać drewno

Drzazgi z drewna

Sen symbolizuje narodziny czegoś ważnego i innego w Twoim życiu, co wywołuje różnorodne zmiany. Obraz ten odnosi się do nowego etapu w życiu. To ważny moment, aby dać się ponieść nowym możliwościom więc nie trzymaj się przeszłości, daj szansę temu, co nadchodzi teraz.

Suche drewno

Suche drewno opałowe pojawiające się w snach wskazuje na jeden z najbardziej oczekiwanych momentów Twojego życia. Będzie to czas odnowy i wielu zmian.

Będziesz gotowy, aby iść naprzód i zostawić przeszłość za sobą. Sennik zauważa, że trzymanie się problemów lub ludzi z przeszłości, którzy nie są już częścią Twojego życia, opóźnia realizację Twoich celów.

Zielone drewno

Zielone drewno opałowe we śnie symbolizuje Twoje zdolności do podążania za tym, czego chcesz i dążenie do swoich celów. Masz wszystko, by je osiągnąć. Wykorzystaj swoją wiedzę i zdobyte doświadczenia, aby dostać się tam, gdzie zawsze chciałeś.

Palące się drewno

Jeśli drewno opałowe we śnie jest zapalone Sennik radzi, by przeanalizować na co zużywasz swoją energię. Sprawdź co nie działa i naucz się odpuszczać lub modyfikować plany. Nie nalegaj na coś, co nie przynosi efektu.

Sen to znak, że konieczne jest poświęcenie większej uwagi Twojemu związkowi. Być może z powodu problemów życiowych, czy pracy spowodowałeś dystans między sobą a partnerem. Ten sen pokazuje, że musisz wiedzieć, jak zrównoważyć obszary swojego życia, że Twoja uwaga skupiła się na innych sferach, podczas gdy więcej uwagi potrzebuje Twój związek. Sennik zauważa, że jest jeszcze szansa na naprawienie tego błędu.

Pocięte drewno

Znaczenie snu ostrzega, że bez względu na Twoją obecną pozycję zawodową, należy zachować ostrożność.

Pozostawanie na szczycie jest bardzo trudnym zadaniem i musisz nauczyć się bardziej równoważyć swoje pragnienia i oczekiwania, aby nie frustrować się i nie stracić tego, co osiągnąłeś do tej pory.

Pęknięte drewno

Pękanie drewna opałowego w snach niesie ze sobą ostrzeżenie, że inni ludzie wpływają na Ciebie i mogą Cię skrzywdzić. Ci ludzie wywierają na Ciebie zły wpływ, ponieważ sprawiają, że odchodzisz od dobrych nawyków i zatracasz siebie.

Bądź więc ostrożny, bo niektórzy, choć są zabawni, nie są Twoimi prawdziwymi przyjaciółmi i ranią Cię.

Dużo (stos) drewna

Jeśli we śnie widzisz dużo drewna opałowego, musisz bardziej dbać o siebie. Ostatnio zaniedbałeś tę sferę życia, powinieneś zacząć cieszyć się samym sobą. Skorzystaj z okazji, aby zadbać o siebie bardziej, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Ciężarówka drewna

Sen oznacza, że stare talenty i umiejętności, o których nieco zapomniałeś, zostaną ponownie odkryte i przyniosą wiele pozytywnych zmian w Twoim życiu. Nadszedł czas, aby wnieść do swojego obecnego życia coś, co było bardzo ważne kiedyś i co może przynieść korzyści teraz.

Ciężarówka pełna drewna opałowego sygnalizuje, że Twój związek powoduje więcej problemów niż satysfakcji i sprawia, że przez większość czasu czujesz się nieszczęśliwy. Trzeba to zmienić, bo taka sytuacja rani Cię coraz bardziej.

Kradzież drewna

Jeśli we śnie widziałeś kradzież drewna opałowego, znaczenie snu nawołuje Cię do odpoczynku. Potrzebujesz więcej spokoju. Po przeżyciach, które są za Tobą, nadszedł czas, aby cieszyć się życiem i uwolnić swój umysł od problemów i niekorzystnych sytuacji.

Fotografia (zdjęcie) drewna

Sen informuje o tym, że istnieje pewien problem emocjonalny, który znacząco wpływa na Twój umysł i stopniowo dominuje w Twoim życiu.

Pamiętaj, że odroczenie rozwiązania tego problemu nie spowoduje jego zniknięcia. Raczej stanie się on jeszcze bardziej uciążliwy. Wreszcie poszukaj skutecznego rozwiązania.

Znaczenie snu: drewno

 • Zbierać drewno – jesteś za bardzo samokrytyczny
 • Rąbać drewno – odsuń się od toksycznych osób
 • Drzazgi z drewna – coś ważnego spowoduje zmiany w Twoim życiu
 • Suche drewno – nadchodzi czas odnowy i wielu zmian
 • Zielone drewno – masz wszystko, by osiągnąć swoje cele
 • Palące się drewno – nie nalegaj na coś, co nie przynosi efektu
 • Pocięte drewno – równoważ swoje pragnienia i oczekiwania
 • Pęknięte drewno – ktoś wywiera na Ciebie zły wpływ
 • Dużo (stos) drewna – musisz bardziej dbać o siebie
 • Ciężarówka drewna – odkryj skrywane talenty
 • Kradzież drewna – potrzebujesz spokoju i odpoczynku
 • Fotografia (zdjęcie) drewna – poszukaj skutecznego rozwiązania problemu
Drewno
Drewno

Sennik mistyczny – drewno

Jeśli śni Ci się  zbutwiałe drewno, jest to znak, że poniesiesz znaczne straty materialne, a możliwe nawet, że pozbędziesz się całego rodzinnego majątku.

Znaczenie snu drewno
Znaczenie snu drewno

Jeżeli we śnie chwytasz zbutwiałą deskę, która rozpada się w Twoich rękach, jest to przestroga, być uważał na swoje zdrowie, bo możesz z nim mieć jakieś problemy.

Piłowanie deski oznacza, że na jawie zamierzasz zaangażować się w jakieś przedsięwzięcie, ale jest to bardzo ryzykowne i powinieneś zastanowić się, czy na pewno jesteś w stanie podjąć to ryzyko.

Jeśli śni Ci się spróchniałe, świecące drewno, jest to znak, że dasz się zwieść pozorom i staniesz się ofiarą oszustwa kogoś ze swych najbliższych znajomych.

Rąbanie drewna zapowiada straty materialne, noszenie – biedę, a cięcie – znajomość z podłą, fałszywą osobą.

Kiedy śni Ci się, że zajmujesz się ciesielką, oznacza to, że wkrótce dostąpisz jakiegoś zaszczytu, jeśli rzeźbisz w drewnie – uda Ci się osiągnąć sukces w związku z jakąś dziedziną artystyczną, w jakiej działasz.

Drewno pływające w wodzie zapowiada, że nie uda Ci się spełnić jakiegoś marzenia, które wiązało się dla Ciebie z osiągnięciem szczęścia.

Jeśli we śnie wrzucasz drewno do ognia, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że jesteś zbyt rozrzutny i powinieneś zacząć bardziej oszczędzać.

Drewno ułożone w stertę oznacza, że uda Ci się ciężką pracą zapewnić sobie spokojną, dostatnią przyszłość.

Kupowanie drewna zapowiada większe wydatki, handlowanie nim – poprawienie się Twojej sytuacji finansowej, zaś heblowanie drewna – że w najbliższym czasie będziesz miał więcej obowiązków niż zwykle.

Obróbka drewna zapowiada dla Ciebie jakieś bliżej nieokreślone sukcesy, noszenie drewniakówdobrobyt i powodzenie na gruncie rodzinnym, zaś drewniana łyżka – utajniony romans.

Drewniane naczynia są sygnałem, że powinieneś bardziej oszczędzać.

Drewniane schody oznaczają, że plany, z jakimi obecnie się nosisz, nie są dla Ciebie najlepsze i powinieneś je jeszcze raz dokładnie przemyśleć, a w razie potrzeby – zmodyfikować.

Jeśli śni Ci się, że używasz drewnianych naczyń, jest to znak, że na jawie masz tendencję do ponoszenia niepotrzebnych wydatków z domowego budżetu.

Oceń sennik

1 sen

 1. Urszula

Znaczenie snu Drewno

Opisz swój sen związany z symbolem Drewno i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen