sennik dzik

Dzik

Sen o dziku może oznaczać odwagę i siłę, ale też niebezpieczeństwo. Dzik to zwierzę o dużym temperamencie, które potrafi być agresywne. Sny z dzikami często mówią nam o naszych najbardziej pierwotnych instynktach.

Gdy śnisz o dziku, sen świadczy o Twojej wewnętrznej sile i instynkcie przetrwania bez względu na to, co się z Tobą stanie. Ten sen mówi, że jesteś osobą o silnym charakterze.

Sennik dzik

Jesteś dzikiem

Sen oznacza, że masz twardą skórę, budujesz ścianę między sobą a innymi, co uniemożliwia ludziom poznanie Twoich prawdziwych uczuć.

Nie chcesz czuć odrzucenia lub zranienia, ale to nie jest najlepsza ochrona przed emocjami. Sen może oznaczać także Twoją elastyczność, umiejętność dostosowania się do różnych okoliczności.

Jeśli śnisz dziku, kiedy czujesz się smutny, jest to ostrzeżenie, że zbliżasz się do granicy psychicznego wyczerpania, powinieneś poprosić o pomoc, nie zaszywaj się samotnie w domu.

Widzisz dzika

Śnienie, że widzisz dzika oznacza, że musisz uważać na fałszywych przyjaciół. Sen ostrzega o możliwym zerwaniu przyjaźni spowodowanej nieoczekiwaną zdradą i silnymi emocjami. Bądź ostrożniejszy.

Inne znaczenie snu jest takie, że masz siłę, aby pokonać każdą przeszkodę, która pojawi się na drodze do osiągnięcia Twoich celów.

Ten sen zwykle pojawia się, gdy przechodzisz przez okresy, w których narasta presja i ilość obowiązków. Sennik radzi, aby nie tracić ducha, ale dołożyć wszelkich starań, aby iść naprzód.

Sen może też sugerować, abyś bardziej zadbał o swoją dietę i nie przejadał się.

znaczenie snu dzik

Wielki dzik

Sen o wielkim dziku symbolizuje, że historia lub przypadek, który chcesz zachować w tajemnicy, zostanie wkrótce ujawniony.

Jeśli nie chcesz zostać ukarany za konsekwencje takiej postawy, ujawnij tajemnicę zanim inni o niej zaczną rozpowiadać. Jest to jedyny sposób, aby zminimalizować złe emocje i urazy, które mogą się pojawić.

Czarny dzik

Sennik tłumaczy sen o czarnym dziku jako ostrzeżenie. Działasz pod dużą presją. Czujesz się zagrożony, postaraj się jak najszybciej zakończyć prace lub wybrnąć z trudnej sytuacji.

Dzik w lesie

Sen zapowiada korzystną zmianę w Twoim życiu. Nastąpi teraz okres spokoju i stabilizacji, rodzinnej harmonii. Sennik sugeruje także, że ktoś nad Tobą czuwa.

Dzik z małymi

Sen pokazuje, że troszczysz się nie tylko o własne interesy, ale także o dobro całej rodziny, chcesz chronić dzieci i bliskich. Nie staraj się jednak uszczęśliwiać wszystkich na siłę. Pozwól każdemu mieć swoje zdanie.

Sen sugeruje także, że chciałbyś wrócić do czasów, w których czułeś się bezpiecznie. Co się tak niepokoi?

dzik z małymi w lesie

Biegnący dzik

Śnienie o biegnącym dziku ujawnia problemy i nagłe zwroty akcji na drodze do sukcesu. Jeśli we śnie było więcej niż jedno zwierzę oznacza to, że musisz być ostrożny przy podejmowaniu decyzji i wyborze kolejnych kroków. Upewnij się, że zawsze masz dobre towarzystwo i nie polegaj zbytnio na ludziach.

Tonący dzik

Czujesz się niedoceniony w pracy lub w domu. Szczera rozmowa powinna poprawić Twoją sytuację.

Inne znaczenie snu sugeruje, że jakaś sytuacja Cię przerasta, szukaj pomocy, nie poddawaj się.

Dzik gryzie

Znaczenie snu o gryzącym dziku jest związane z Twoimi emocjami. Jesteś kimś kto ucieka przed różnymi sytuacjami, unikając uczuć i cierpienia, które mogą spowodować. Taka postawa nie wróży niczego dobrego, ani dla Twoich relacji, ani dla Twojego zdrowia.

Dzik Cię obserwuje

Sen oznacza, że będziesz miał problem, z którym będziesz musiał uporać się z największą ostrożnością i delikatnością. Bądź cierpliwy i dobrze przemyśl swoje działania. Rozwiąż sprawę z wyczuciem, bez wybuchów emocji i złości. Cierpliwość będzie Ci bardzo potrzebna.

Atakujący dzik

Jeśli śnisz o agresywnym dziku oznacza to, że masz skłonność do gwałtownych i agresywnych zachowań. Musisz być bardziej tolerancyjny wobec innych, nauczyć się słuchania i panowania nad emocjami.

Sennik mówi, że musisz uważać na potencjalnego wroga, który mógłby chcieć odebrać Ci wszystko, co udało Ci się zdobyć z tak wielkim wysiłkiem i poświęceniem. Możesz też czuć, że Twoje problemy Cię przerastają i nie jesteś w stanie im podołać.

Atak dzika we śnie może zapowiadać także kłopoty rodzinne.

dzik atakuje goni

Uciekasz przed dzikiem

Jeśli we śnie nie widzisz dzika, ale jesteś pewny, że Cię goni to znaczy, że zdajesz sobie sprawę z tego, że zrobiłeś komuś coś złego, ale nie chcesz przyznać się do tego publicznie, a poczucie winy Cię prześladuje.

Jeśli śnisz, że dzik zaatakował kogoś z Twojej rodziny lub Twojego przyjaciela sen może oznaczać, że w swoim otoczeniu masz osobę, która ma tendencję do nieumyślnego ranienia innych swoimi słowami i czynami.

Atakujesz dzika

Śnienie o ataku na dzika symbolizuje Twoją własną śmiałość i odwagę, by stawić czoła życiowym problemom. Nie jesteś osobą, która ucieka przed walką i boi się konfliktu, masz tendencję do odważnego działania, ale bez zastanowienia i oceny konsekwencji. Sennik radzi bardziej przemyślane działania.

Polujesz na dzika

Polowanie na dzika we śnie oznacza poczucie wyższości nad innymi. Jest to związane z Twoją odwagą, pewnością siebie. Sen pokazuje, że zaczynasz się uczyć, jak stawiać czoła lękom i utrapieniom.
Polowanie lub zabicie dzika jest także zwiastunem końca związku i zawodu w miłości.

Schwytałeś dzika

Sen zapowiada zwycięstwo nad rywalami. Może dostaniesz awans albo uda Ci się zdobyć przychylność kobiety, która jest przez wiele osób ceniona lub adorowana. Pokonasz konkurencję, by sięgnąć po to, czego pragniesz.

Martwy dzik

Będziesz w stanie poradzić sobie z pojawiającymi się problemami, ale problemy te mogą być bardzo niebezpieczne. Sen pokazuje Ciebie jako osobę odważną, honorową, zawsze gotową do walki o swoje. Pamiętaj jednak, że nie zawsze cel uświęca środki.

Mięso z dzika

Sen, w którym jesz mięso dzika oznacza, że jesteś urodzonym przywódcą i że Twoim obowiązkiem jest pomaganie innym ludziom. Masz siłę przetrwania w różnych warunkach i okolicznościach. Pokaż te cechy innym.

Dzik w zoo

Sen o dzikach w zoo mówi, że za wszelką cenę starasz się nie stracić kontroli nad sytuacjami, które podsuwa Ci życie. Zastanów się, czy taka postawa ma pozytywny wpływ na Ciebie i Twoich bliskich. Nie wszystko można kontrolować.

Zabawa z dzikiem

Sen sugeruje, że lubisz igrać z niebezpieczeństwem. Musisz być ostrożny. Nie lekceważ zagrożeń, bo to może skutkować tragedią, nie tylko Twoją osobistą, ale też innych ludzi.

Znaczenie snu dzik

 • Jesteś dzikiem – budujesz ścianę między sobą a innymi, co uniemożliwia poznanie Twoich prawdziwych uczuć
 • Widzisz dzika – masz siłę pokonać każdą przeszkodę
 • Wielki dzik – Twoja tajemnica wkrótce wyjdzie na jaw
 • Czarny dzik – jak najszybciej wybrnij z trudnej sytuacji
 • Dzik w lesie – ktoś nad Tobą czuwa
 • Dzik z małymi – troszczysz się o innych, chronisz bliskich
 • Biegnący dzik – bądź ostrożny przy podejmowaniu decyzji
 • Tonący dzik – czujesz się niedoceniony, jakaś sytuacja Cię przerasta
 • Dzik gryzie – uciekasz przed uczuciami i emocjami
 • Dzik Cię obserwuje – rozwiąż problem delikatnie, z wyczuciem
 • Atakujący dzik – bądź tolerancyjny, panuj nad emocjami.
 • Uciekasz przed dzikiem – masz poczucie winy
 • Atakujesz dzika – masz odwagę, by stawić czoła życiowym problemom
 • Polujesz na dzika – masz poczucie wyższości nad innymi
 • Schwytałeś dzika – zwyciężysz rywali
 • Martwy dzik – nie zawsze cel uświęca środki
 • Mięso z dzika – jesteś urodzonym przywódcą
 • Dzik w zoo – za wszelką cenę starasz się nie stracić kontroli nad wszystkim
 • Zabawa z dzikiem – lubisz igrać z niebezpieczeństwem

Znaczenie snu dzik
Znaczenie snu dzik

Sennik mistyczny – znaczenie snu dzik

 • Jeśli śni Ci się, że widzisz dzika, jest to znak, że ktoś zaprzepaści, najprawdopodobniej w pełni świadomie, coś, na co pracowałeś z wysiłkiem przez długi czas.
 • Jeżdżenie na dziku oznacza, że uda Ci się zrealizować większość swoich planów i będziesz to zawdzięczać swojej niespożytej energii.
 • Kiedy zaś śni Ci się, że zostajesz napadnięty przez dzika, jest to sygnał, iż wkrótce zdarzy się coś, przez co przestaniesz ufać jakiejś bliskiej Ci osobie.
Dzik
Dzik
5/5 - (1)

Znaczenie snu Dzik

Opisz swój sen związany z symbolem Dzik i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen