Figi

Znaczenie snu figi

Znaczenie snu figi

Kiedy we śnie widzisz albo jesz świeże figi, jest to dla Ciebie bardzo pozytywny znak, zapowiadający, że dzięki posiadanym rozległym kontaktom towarzyskim będziesz w stanie osiągnąć wielki sukces.

Jedzenie słodkich fig zapowiada dla Ciebie jakieś przyjemne wydarzenia i miłe chwile.

Rosnące figi to również zapowiedź powodzenia, głównie w sferze finansowej i zapowiedź, że nie grożą Ci żadne problemy w związku z tą dziedziną Twojego życia.

Kiedy we śnie widzisz figi suszone, może to być znak, że poniesiesz jakieś straty materialne, ale nie wiadomo, w jakim okolicznościach może to nastąpić.

Zbieranie przez Ciebie fig zapowiada sukces w jakimś konkretnym przedsięwzięciu.

Jeśli śnisz, że otrzymujesz figi od kogoś, oznacza to, że spotkasz się niebawem z przyjaciółmi albo znajomymi.

Listek figowy symbolizuje Twoją niewinność, zaś jeśli śni Ci  się ręka jako listek figowy, może to być ostrzeżenie, że ktoś będzie z Ciebie bardzo złośliwie kpił.

Drzewo figowe to znak, że uda Ci się zatriumfować nad wielkimi żądzami, jakie dotąd odczuwałeś i nie mogłeś się z nimi uporać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Figi

Opisz swój sen związany z symbolem Figi i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen