Fontanna

Znaczenie snu fontanna

Znaczenie snu fontanna

Jeżeli śni Ci się, że po prostu widzisz fontannę, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że Twoje przyjemności, na jakie hojną ręką wydajesz pieniądze, wprawdzie sprawiają Ci dużo radości, ale stanowczo za dużo Cię kosztują, z czego podświadomie doskonale zdajesz sobie sprawę. Powinieneś nieco się z nimi ograniczyć jeśli nie chcesz, by wkrótce Twoja sytuacja finansowa znacznie się pogorszyła.

Jeśli we śnie widzisz fontannę bez wody, jest to zachęta ze strony Twej podświadomości, byś w życiu rzadziej kierował się nakazami rozumu, a częściej podpowiedziami wewnętrznego głosu i mocno rozbudowaną intuicją, jaką niewątpliwie posiadasz, ale obecnie nie robisz z niej większego użytku.

Gdy śnisz, że zostałeś opryskany wodą z fontanny, jest to ostrzeżenie, że jakieś przyjemne wydarzenia będą miały dla Ciebie przykre konsekwencje.

Czysta, przejrzysta woda znajdująca się w fontannie to zwiastun pomyślności we wszystkich dziedzinach Twojego życia oraz zapowiedź znacznego poprawienia się Twojej sytuacji materialnej.

Mętna, brudna woda to niestety niepomyślny znak, zapowiadający, że wkrótce mocno rozczarujesz się co do kogoś bliskiego.

Zniszczona fontanna zapowiada przejściowe kłopoty czy nawet pecha, ale zła passa nie powinna trwać zbyt długo.

Wielka fontanna jest znakiem tego, że wkrótce czeka Cię jakieś wielkie przeżycie emocjonalne, ale nie wiadomo, czy dobre, czy zdecydowanie negatywne.

Jeśli śnisz, że kąpiesz się w fontannie, jest to zapowiedź, że uda Ci się porządnie wypocząć i zregenerować nadwątlone ostatnio siły.

Oceń sennik

Znaczenie snu Fontanna

Opisz swój sen związany z symbolem Fontanna i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen